У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6244 Скотовата — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6244 сполученням Скотовата - Лозова відправляється зі станції Скотовата о 17.42 і прибуває на станцію Лозова о 22.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Фенольна, 6 Км, Кіндратівка, Краматорськ, Слов'янськ, Бантишеве, Барвенкове, Гаврилівка, Близнюки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Скотовата 17.42
Петруньки 17.54 1 хв  17.55 12 хв 
Фенольна 18.04 10 хв  18.14 22 хв 
Кривий Торець 18.32 1 хв  18.33 50 хв 
6 Км 18.46 1 хв  18.47 1 г  4 хв 
Костянтинівка 18.58 1 хв  18.59 1 г  16 хв 
Кіндратівка 19.12 1 хв  19.13 1 г  30 хв 
Дружківка 19.21 1 хв  19.22 1 г  39 хв 
Краматорськ 19.41 1 хв  19.42 1 г  59 хв 
Шпичкине 19.49 1 хв  19.50 2 г  7 хв 
Слов'янськ 20.05 15 хв  20.20 2 г  23 хв 
Шидловська 20.39 1 хв  20.40 2 г  57 хв 
Бантишеве 20.55 1 хв  20.56 3 г  13 хв 
Гусарівка 21.09 1 хв  21.10 3 г  27 хв 
Барвенкове 21.22 1 хв  21.23 3 г  40 хв 
Язикове 21.33 1 хв  21.34 3 г  51 хв 
Гаврилівка 21.49 1 хв  21.50 4 г  7 хв 
Дубове 22.05 1 хв  22.06 4 г  23 хв 
Близнюки 22.24 1 хв  22.25 4 г  42 хв 
Пост 4 км 22.40 1 хв  22.40 4 г  58 хв 
Лозова 22.50 5 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6244 Скотовата — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031