У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6247 Прилуки — Гребінка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6247 сполученням Прилуки - Гребінка відправляється зі станції Прилуки о 18.27 і прибуває на станцію Гребінка о 20.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 746 Км, 750 Км, Линовиця, Грабарівка, 773 Км, Сосинівка, 780 Км, Пирятин, Тарасівка, База, 798 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Прилуки 18.27
746 Км 18.35 1 хв  18.36 8 хв 
750 Км 18.43 1 хв  18.44 16 хв 
Линовиця 18.50 1 хв  18.51 23 хв 
Грабарівка 19.04 1 хв  19.05 37 хв 
773 Км 19.13 1 хв  19.14 46 хв 
Сосинівка 19.20 1 хв  19.21 53 хв 
780 Км 19.26 1 хв  19.27 59 хв 
Пирятин 19.32 5 хв  19.37 1 г  5 хв 
Тарасівка 19.43 1 хв  19.44 1 г  16 хв 
База 19.53 1 хв  19.54 1 г  26 хв 
798 Км 19.58 1 хв  19.59 1 г  31 хв 
Гребінка 20.03 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6247 Прилуки — Гребінка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728