У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Лозова — Костянтинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Лозова - Костянтинівка номер 6251 відправляється зі станції Лозова о 03.15 і прибуває на станцію Костянтинівка о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6251 Лозова - Костянтинівка пролягає по таким станціям як Пост 4 км, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине, Краматорськ, Дружківка, Кіндратівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 03.15
Пост 4 км 03.23 1 хв  03.23 8 хв 
Близнюки 03.33 1 хв  03.34 18 хв 
Дубове 03.48 1 хв  03.49 33 хв 
Гаврилівка 04.01 1 хв  04.02 46 хв 
Язикове 04.16 1 хв  04.17 1 г  1 хв 
Барвенкове 04.27 1 хв  04.28 1 г  12 хв 
Гусарівка 04.39 1 хв  04.40 1 г  24 хв 
Бантишеве 04.54 1 хв  04.55 1 г  39 хв 
Шидловська 05.11 1 хв  05.12 1 г  56 хв 
Слов'янськ 05.31 14 хв  05.45 2 г  16 хв 
Шпичкине 05.59 1 хв  06.00 2 г  44 хв 
Краматорськ 06.10 10 хв  06.20 2 г  55 хв 
Дружківка 06.36 1 хв  06.37 3 г  21 хв 
Кіндратівка 06.47 1 хв  06.48 3 г  32 хв 
Костянтинівка 07.03 3 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6251 Лозова — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28