У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Лозова — Краматорськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Лозова - Краматорськ відправляється зі станції Лозова о 03.00 і прибуває на станцію Краматорськ о 06.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 4 км, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Слов'янськ, Шпичкине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 03.00
Пост 4 км 03.09 1 хв  03.09 9 хв 
Близнюки 03.23 1 хв  03.24 23 хв 
Дубове 03.39 1 хв  03.40 39 хв 
Гаврилівка 03.53 1 хв  03.54 53 хв 
Язикове 04.09 1 хв  04.10 1 г  9 хв 
Барвенкове 04.21 1 хв  04.22 1 г  21 хв 
Гусарівка 04.33 1 хв  04.34 1 г  33 хв 
Бантишеве 04.48 1 хв  04.49 1 г  48 хв 
Шидловська 05.05 1 хв  05.06 2 г  5 хв 
Слов'янськ 05.25 15 хв  05.40 2 г  25 хв 
Шпичкине 05.54 1 хв  05.55 2 г  54 хв 
Краматорськ 06.05 3 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6251 Лозова — Краматорськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031