У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 13.35 і прибуває на станцію Дебальцеве о 15.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 13.35
Ясинувата-Гірка 13.38 1 хв  13.39 3 хв 
Ясинувата-Західна 13.42 1 хв  13.43 7 хв 
1118 Км 13.48 1 хв  13.49 13 хв 
Макіївка-Пас. 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
1110 Км 14.07 1 хв  14.08 32 хв 
Кринична 14.13 1 хв  14.14 38 хв 
Каменоломня 14.19 1 хв  14.20 44 хв 
1100 Км 14.23 1 хв  14.24 48 хв 
Монахове 14.28 1 хв  14.29 53 хв 
1094 Км 14.34 1 хв  14.35 59 хв 
1092 Км 14.37 1 хв  14.38 1 г  2 хв 
Щебенка 14.42 1 хв  14.43 1 г  7 хв 
Виноградники 14.47 1 хв  14.48 1 г  12 хв 
Єнакієве 14.53 1 хв  14.54 1 г  18 хв 
Волинцеве 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
1073 Км 15.05 1 хв  15.06 1 г  30 хв 
Вуглегірськ 15.13 1 хв  15.14 1 г  38 хв 
1067 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  43 хв 
Булавин 15.28 1 хв  15.29 1 г  53 хв 
Абрикосовий 15.32 1 хв  15.33 1 г  57 хв 
Дебальцеве 15.39 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930