У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 13.35 і прибуває на станцію Дебальцеве о 15.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 13.35
Ясинувата-Гірка 13.38 1 хв  13.39 3 хв 
Ясинувата-Західна 13.42 1 хв  13.43 7 хв 
1118 Км 13.48 1 хв  13.49 13 хв 
Макіївка-Пас. 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
1110 Км 14.07 1 хв  14.08 32 хв 
Кринична 14.13 1 хв  14.14 38 хв 
Каменоломня 14.19 1 хв  14.20 44 хв 
1100 Км 14.23 1 хв  14.24 48 хв 
Монахове 14.28 1 хв  14.29 53 хв 
1094 Км 14.34 1 хв  14.35 59 хв 
1092 Км 14.37 1 хв  14.38 1 г  2 хв 
Щебенка 14.42 1 хв  14.43 1 г  7 хв 
Виноградники 14.47 1 хв  14.48 1 г  12 хв 
Єнакієве 14.53 1 хв  14.54 1 г  18 хв 
Волинцеве 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
1073 Км 15.05 1 хв  15.06 1 г  30 хв 
Вуглегірськ 15.13 1 хв  15.14 1 г  38 хв 
1067 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  43 хв 
Булавин 15.28 1 хв  15.29 1 г  53 хв 
Абрикосовий 15.32 1 хв  15.33 1 г  57 хв 
Дебальцеве 15.39 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930