У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6251 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 13.35 і прибуває на станцію Дебальцеве о 15.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 13.35
Ясинувата-Гірка 13.38 1 хв  13.39 3 хв 
Ясинувата-Західна 13.42 1 хв  13.43 7 хв 
1118 Км 13.48 1 хв  13.49 13 хв 
Макіївка-Пас. 14.02 1 хв  14.03 27 хв 
1110 Км 14.07 1 хв  14.08 32 хв 
Кринична 14.13 1 хв  14.14 38 хв 
Каменоломня 14.19 1 хв  14.20 44 хв 
1100 Км 14.23 1 хв  14.24 48 хв 
Монахове 14.28 1 хв  14.29 53 хв 
1094 Км 14.34 1 хв  14.35 59 хв 
1092 Км 14.37 1 хв  14.38 1 г  2 хв 
Щебенка 14.42 1 хв  14.43 1 г  7 хв 
Виноградники 14.47 1 хв  14.48 1 г  12 хв 
Єнакієве 14.53 1 хв  14.54 1 г  18 хв 
Волинцеве 14.59 1 хв  15.00 1 г  24 хв 
1073 Км 15.05 1 хв  15.06 1 г  30 хв 
Вуглегірськ 15.13 1 хв  15.14 1 г  38 хв 
1067 Км 15.18 1 хв  15.19 1 г  43 хв 
Булавин 15.28 1 хв  15.29 1 г  53 хв 
Абрикосовий 15.32 1 хв  15.33 1 г  57 хв 
Дебальцеве 15.39 2 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6251 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031