У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Каракуба — Іловайськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Каракуба - Іловайськ відправляється зі станції Каракуба о 07.48 і прибуває на станцію Іловайськ о 09.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ребрикове, Войкове, Колоски, Карбідний, Дзеркальний, 7 Км, Кутейникове, 1175 Км, Агрономічний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каракуба 07.48
Ребрикове 07.54 1 хв  07.55 6 хв 
Войкове 08.04 1 хв  08.05 16 хв 
Колоски 08.10 1 хв  08.11 22 хв 
Карбідний 08.16 1 хв  08.17 28 хв 
Дзеркальний 08.22 1 хв  08.23 34 хв 
7 Км 08.29 1 хв  08.30 41 хв 
Кутейникове 08.37 1 хв  08.38 49 хв 
1175 Км 08.45 1 хв  08.46 57 хв 
Агрономічний 08.53 1 хв  08.54 1 г  5 хв 
Іловайськ 09.04 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6252 Каракуба — Іловайськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728