У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.50 і прибуває на станцію Дебальцеве о 18.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.50
Ясинувата-Гірка 16.52 1 хв  16.53 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.57 1 хв  16.58 7 хв 
1118 Км 17.04 1 хв  17.05 14 хв 
Макіївка-Пас. 17.17 2 хв  17.19 27 хв 
1110 Км 17.23 1 хв  17.24 33 хв 
Кринична 17.29 1 хв  17.30 39 хв 
Каменоломня 17.35 1 хв  17.36 45 хв 
1100 Км 17.39 1 хв  17.40 49 хв 
Монахове 17.44 1 хв  17.45 54 хв 
1094 Км 17.49 1 хв  17.50 59 хв 
1092 Км 17.53 1 хв  17.54 1 г  3 хв 
Щебенка 17.58 1 хв  17.59 1 г  8 хв 
Виноградники 18.03 1 хв  18.04 1 г  13 хв 
Єнакієве 18.09 1 хв  18.10 1 г  19 хв 
Волинцеве 18.15 1 хв  18.16 1 г  25 хв 
1073 Км 18.22 1 хв  18.23 1 г  32 хв 
Вуглегірськ 18.29 2 хв  18.31 1 г  39 хв 
1067 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  47 хв 
Булавин 18.45 1 хв  18.46 1 г  55 хв 
Абрикосовий 18.49 1 хв  18.50 1 г  59 хв 
Дебальцеве 18.56 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6253 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031