У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6253 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6253 сполученням Ясинувата-Пас. - Дебальцеве відправляється зі станції Ясинувата-Пас. о 16.50 і прибуває на станцію Дебальцеве о 18.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 22 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ясинувата-Західна, Макіївка-Пас., Кринична, 1100 Км, 1094 Км, Щебенка, Єнакієве, 1073 Км, 1067 Км, Абрикосовий.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ясинувата-Пас. 16.50
Ясинувата-Гірка 16.52 1 хв  16.53 2 хв 
Ясинувата-Західна 16.57 1 хв  16.58 7 хв 
1118 Км 17.04 1 хв  17.05 14 хв 
Макіївка-Пас. 17.17 2 хв  17.19 27 хв 
1110 Км 17.23 1 хв  17.24 33 хв 
Кринична 17.29 1 хв  17.30 39 хв 
Каменоломня 17.35 1 хв  17.36 45 хв 
1100 Км 17.39 1 хв  17.40 49 хв 
Монахове 17.44 1 хв  17.45 54 хв 
1094 Км 17.49 1 хв  17.50 59 хв 
1092 Км 17.53 1 хв  17.54 1 г  3 хв 
Щебенка 17.58 1 хв  17.59 1 г  8 хв 
Виноградники 18.03 1 хв  18.04 1 г  13 хв 
Єнакієве 18.09 1 хв  18.10 1 г  19 хв 
Волинцеве 18.15 1 хв  18.16 1 г  25 хв 
1073 Км 18.22 1 хв  18.23 1 г  32 хв 
Вуглегірськ 18.29 2 хв  18.31 1 г  39 хв 
1067 Км 18.37 1 хв  18.38 1 г  47 хв 
Булавин 18.45 1 хв  18.46 1 г  55 хв 
Абрикосовий 18.49 1 хв  18.50 1 г  59 хв 
Дебальцеве 18.56 2 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6253 Ясинувата-Пас. — Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930