У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6254 відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.19 і прибуває на станцію Вапнярка о 18.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6254 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.19
Одеса-Мала 11.24 2 хв  11.26 5 хв 
Одеса-Поїзна 11.29 1 хв  11.30 10 хв 
Одеса-Застава-1 11.36 1 хв  11.37 17 хв 
Новодеповська 11.39 1 хв  11.40 20 хв 
Усатове 11.44 1 хв  11.45 25 хв 
Дачна 11.52 1 хв  11.53 33 хв 
Жовтнева 11.59 1 хв  12.00 40 хв 
Вигода 12.05 1 хв  12.06 46 хв 
Ленселище 12.11 1 хв  12.12 52 хв 
Карпове 12.16 1 хв  12.17 57 хв 
Новоселівка 12.20 1 хв  12.21 1 г  1 хв 
Єреміївка 12.26 1 хв  12.27 1 г  7 хв 
Кузьменкове 12.30 1 хв  12.31 1 г  11 хв 
Буценівка 12.36 1 хв  12.37 1 г  17 хв 
Кам'янка 12.44 1 хв  12.45 1 г  25 хв 
Роздільна-1 12.51 1 хв  12.52 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 12.57 1 хв  12.58 1 г  38 хв 
Надія 13.04 1 хв  13.05 1 г  45 хв 
Мигаєве 13.10 1 хв  13.11 1 г  51 хв 
Дмитрове 13.17 1 хв  13.18 1 г  58 хв 
Веселий Кут 13.23 1 хв  13.24 2 г  4 хв 
Іванівка 13.32 1 хв  13.33 2 г  13 хв 
Торосове 13.40 1 хв  13.41 2 г  21 хв 
Перемога 13.47 1 хв  13.48 2 г  28 хв 
Затишшя 13.56 1 хв  13.57 2 г  37 хв 
Перехрестове 14.08 1 хв  14.09 2 г  49 хв 
Перше Травня 14.14 1 хв  14.15 2 г  55 хв 
Мардарівка 14.22 1 хв  14.23 3 г  3 хв 
Петрівка 14.35 1 хв  14.36 3 г  16 хв 
Чубівка 14.45 1 хв  14.46 3 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 14.59 1 хв  15.00 3 г  40 хв 
Подільськ-Північний 15.03 1 хв  15.04 3 г  44 хв 
Миколаївка 15.07 1 хв  15.08 3 г  48 хв 
Побережжя 15.12 1 хв  15.13 3 г  53 хв 
Борщі 15.26 1 хв  15.27 4 г  7 хв 
Шкільна 15.31 1 хв  15.32 4 г  12 хв 
Дібровка 15.36 1 хв  15.37 4 г  17 хв 
Прогрес 15.40 1 хв  15.41 4 г  21 хв 
Слобідка 15.48 1 хв  15.49 4 г  29 хв 
Слободзея 15.57 1 хв  15.58 4 г  38 хв 
Абамеликове 16.08 9 хв  16.17 4 г  49 хв 
Олександрівка 16.26 1 хв  16.27 5 г  7 хв 
Лисогірка 16.34 1 хв  16.35 5 г  15 хв 
Кодима 16.39 1 хв  16.40 5 г  20 хв 
Періжня 16.46 1 хв  16.47 5 г  27 хв 
Гонорівка 16.51 1 хв  16.52 5 г  32 хв 
Попелюхи 17.00 1 хв  17.01 5 г  41 хв 
Рудниця 17.09 1 хв  17.10 5 г  50 хв 
Крикливиці 17.18 1 хв  17.19 5 г  59 хв 
Крижопіль 17.26 9 хв  17.35 6 г  7 хв 
Заболотне 17.43 1 хв  17.44 6 г  24 хв 
Княжеве 17.50 1 хв  17.51 6 г  31 хв 
Вапнярка 18.00 6 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6254 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930