У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6254 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6254 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 11.16 і прибуває на станцію Вапнярка о 18.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 11.16
Одеса-Мала 11.20 2 хв  11.22 4 хв 
Одеса-Поїзна 11.25 1 хв  11.26 9 хв 
Одеса-Застава-1 11.33 1 хв  11.34 17 хв 
Новодеповська 11.35 1 хв  11.36 19 хв 
Усатове 11.41 1 хв  11.42 25 хв 
Дачна 11.52 1 хв  11.53 36 хв 
Жовтнева 11.57 1 хв  11.58 41 хв 
Вигода 12.05 1 хв  12.06 49 хв 
Ленселище 12.10 1 хв  12.11 54 хв 
Карпове 12.18 1 хв  12.19 1 г  2 хв 
Новоселівка 12.21 1 хв  12.22 1 г  5 хв 
Єреміївка 12.29 10 хв  12.39 1 г  13 хв 
Кузьменкове 12.42 1 хв  12.43 1 г  26 хв 
Буценівка 12.47 1 хв  12.48 1 г  31 хв 
Кам'янка 12.54 1 хв  12.55 1 г  38 хв 
Роздільна-1 13.02 5 хв  13.07 1 г  46 хв 
Роздільна Сортувальна 13.11 1 хв  13.12 1 г  55 хв 
Надія 13.19 1 хв  13.20 2 г  3 хв 
Мигаєве 13.27 1 хв  13.28 2 г  11 хв 
Дмитрове 13.33 1 хв  13.34 2 г  17 хв 
Веселий Кут 13.41 1 хв  13.42 2 г  25 хв 
Іванівка 13.50 1 хв  13.51 2 г  34 хв 
Торосове 13.56 1 хв  13.57 2 г  40 хв 
Перемога 14.01 1 хв  14.02 2 г  45 хв 
Затишшя 14.10 13 хв  14.23 2 г  54 хв 
Перехрестове 14.35 1 хв  14.36 3 г  19 хв 
Перше Травня 14.39 1 хв  14.40 3 г  23 хв 
Мардарівка 14.47 1 хв  14.48 3 г  31 хв 
Петрівка 14.59 1 хв  15.00 3 г  43 хв 
Чубівка 15.11 1 хв  15.12 3 г  55 хв 
Подільськ-Жм. 15.26 2 хв  15.28 4 г  10 хв 
Подільськ-Північний 15.30 1 хв  15.31 4 г  14 хв 
Миколаївка 15.32 1 хв  15.33 4 г  16 хв 
Побережжя 15.39 1 хв  15.40 4 г  23 хв 
Борщівка 15.43 1 хв  15.44 4 г  27 хв 
Борщі 15.49 1 хв  15.50 4 г  33 хв 
Шкільна 15.52 1 хв  15.53 4 г  36 хв 
Дібровка 15.56 1 хв  15.57 4 г  40 хв 
Прогрес 15.59 1 хв  16.00 4 г  43 хв 
Слобідка 16.10 1 хв  16.11 4 г  54 хв 
Слободзея 16.18 1 хв  16.19 5 г  2 хв 
Абамеликове 16.34 17 хв  16.51 5 г  18 хв 
Олександрівка 16.53 1 хв  16.54 5 г  37 хв 
Лисогірка 17.00 1 хв  17.01 5 г  44 хв 
Кодима 17.09 1 хв  17.10 5 г  53 хв 
Періжня 17.15 1 хв  17.16 5 г  59 хв 
Гонорівка 17.19 1 хв  17.20 6 г  3 хв 
Попелюхи 17.29 1 хв  17.30 6 г  13 хв 
Рудниця 17.38 1 хв  17.39 6 г  22 хв 
Крикливиці 17.44 1 хв  17.45 6 г  28 хв 
Крижопіль 17.56 1 хв  17.57 6 г  40 хв 
Заболотне 18.03 1 хв  18.04 6 г  47 хв 
Княжеве 18.10 1 хв  18.11 6 г  54 хв 
Вапнярка 18.21 7 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6254 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031