У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Лозова — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6257 сполученням Лозова - Слов'янськ відправляється зі станції Лозова о 13.10 і прибуває на станцію Слов'янськ о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 4 км, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

е/п №6257 Лозова – Слов'янськ з 10 до 18 червня відпр. ст. Лозова 12:25. Слідує ДР. Прибуття ст. Слов'янськ 15:04. З 12 червня 2021 до 18 червня 2021 змінюється графік руху п/п № 6257 Лозова — Слов'янськ. Лозова 12.25, Пост 4 км 12.32 , Близнюки 12.45-12.46 , Дубове 13.01-13.02, Гаврилiвка 13.15-13.16 , Язикове 13.31-13.32, Барвiнкове 13.43-13.44, Гусарiвка 13.55-13.56, Бантишеве 14.10 -14.29, Шидловська 14.44-14.45 , Слов'янськ 15.04 .

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 13.10
Пост 4 км 13.20 1 хв  13.20 10 хв 
Близнюки 13.33 1 хв  13.34 23 хв 
Дубове 13.49 1 хв  13.50 39 хв 
Гаврилівка 14.03 1 хв  14.04 53 хв 
Язикове 14.19 1 хв  14.20 1 г  9 хв 
Барвенкове 14.31 1 хв  14.32 1 г  21 хв 
Гусарівка 14.43 1 хв  14.44 1 г  33 хв 
Бантишеве 14.58 1 хв  14.59 1 г  48 хв 
Шидловська 15.14 1 хв  15.15 2 г  4 хв 
Слов'янськ 15.34 2 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6257 Лозова — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031