У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6257 Лозова — Слов'янськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6257 сполученням Лозова - Слов'янськ відправляється зі станції Лозова о 12.25 і прибуває на станцію Слов'янськ о 14.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пост 4 км, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвенкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Лозова 12.25
Пост 4 км 12.32 1 хв  12.32 7 хв 
Близнюки 12.45 1 хв  12.46 20 хв 
Дубове 13.01 1 хв  13.02 36 хв 
Гаврилівка 13.15 1 хв  13.16 50 хв 
Язикове 13.31 1 хв  13.32 1 г  6 хв 
Барвенкове 13.43 1 хв  13.44 1 г  18 хв 
Гусарівка 13.55 1 хв  13.56 1 г  30 хв 
Бантишеве 14.10 1 хв  14.11 1 г  45 хв 
Шидловська 14.26 1 хв  14.27 2 г  1 хв 
Слов'янськ 14.46 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6257 Лозова — Слов'янськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031