У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6260 Шепетівка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Козятин номер 6260 відправляється зі станції Шепетівка о 20.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6260 Шепетівка - Козятин пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 20.25
Судилків 20.33 1 хв  20.34 8 хв 
Ватутіне 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Хролин 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Новичі 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Поляни 20.55 2 хв  20.57 30 хв 
Ганнусине 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Полонне 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Понінка 21.13 1 хв  21.14 48 хв 
Блидні 21.20 1 хв  21.21 55 хв 
Миропіль 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Печанівка 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Гордіївка 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Разіне 21.53 1 хв  21.54 1 г  28 хв 
Довбище 22.02 1 хв  22.03 1 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 22.09 1 хв  22.10 1 г  44 хв 
Вакуленчук 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Михайленки 22.22 1 хв  22.23 1 г  57 хв 
Рачки 22.28 1 хв  22.29 2 г  3 хв 
Демчин 22.33 1 хв  22.34 2 г  8 хв 
Мирославка 22.38 1 хв  22.39 2 г  13 хв 
Райки 22.43 1 хв  22.44 2 г  18 хв 
Бердичів 22.53 1 хв  22.54 2 г  28 хв 
Іванківці 22.59 1 хв  23.00 2 г  34 хв 
Глухівці 23.06 1 хв  23.07 2 г  41 хв 
Каолінова 23.10 1 хв  23.11 2 г  45 хв 
Козятин-2 23.16 1 хв  23.17 2 г  51 хв 
Залізничне 23.19 1 хв  23.20 2 г  54 хв 
Козятин-1 23.28 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6260 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930