У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6260 Шепетівка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Шепетівка - Козятин номер 6260 відправляється зі станції Шепетівка о 20.25 і прибуває на станцію Козятин-1 о 23.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6260 Шепетівка - Козятин пролягає по таким станціям як Хролин, Ганнусине, Блидні, Печанівка, Довбище, Михайленки, Мирославка, Іванківці, Козятин-2.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Шепетівка 20.25
Судилків 20.33 1 хв  20.34 8 хв 
Ватутіне 20.38 1 хв  20.39 13 хв 
Хролин 20.44 1 хв  20.45 19 хв 
Новичі 20.51 1 хв  20.52 26 хв 
Поляни 20.55 2 хв  20.57 30 хв 
Ганнусине 21.00 1 хв  21.01 35 хв 
Полонне 21.08 1 хв  21.09 43 хв 
Понінка 21.13 1 хв  21.14 48 хв 
Блидні 21.20 1 хв  21.21 55 хв 
Миропіль 21.27 1 хв  21.28 1 г  2 хв 
Колодяжний 21.33 1 хв  21.34 1 г  8 хв 
Печанівка 21.40 1 хв  21.41 1 г  15 хв 
Гордіївка 21.46 1 хв  21.47 1 г  21 хв 
Разіне 21.53 1 хв  21.54 1 г  28 хв 
Довбище 22.02 1 хв  22.03 1 г  37 хв 
Чуднів-Волинський 22.09 1 хв  22.10 1 г  44 хв 
Вакуленчук 22.17 1 хв  22.18 1 г  52 хв 
Михайленки 22.22 1 хв  22.23 1 г  57 хв 
Рачки 22.28 1 хв  22.29 2 г  3 хв 
Демчин 22.33 1 хв  22.34 2 г  8 хв 
Мирославка 22.38 1 хв  22.39 2 г  13 хв 
Райки 22.43 1 хв  22.44 2 г  18 хв 
Бердичів 22.53 1 хв  22.54 2 г  28 хв 
Іванківці 22.59 1 хв  23.00 2 г  34 хв 
Глухівці 23.06 1 хв  23.07 2 г  41 хв 
Каолінова 23.10 1 хв  23.11 2 г  45 хв 
Козятин-2 23.16 1 хв  23.17 2 г  51 хв 
Залізничне 23.19 1 хв  23.20 2 г  54 хв 
Козятин-1 23.28 3 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6260 Шепетівка — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031