У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6262 Смородине — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Смородине - Люботин номер 6262 відправляється зі станції Смородине о 06.17 і прибуває на станцію Люботин о 09.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6262 Смородине - Люботин пролягає по таким станціям як Бакирівка, Козацьке, Яблучне, Куп'єваха, 168 Км, Семенів Яр, Сухини, 198 Км, Буклевське, Мерчик, Горіховий Гай, Майський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 06.17
Рупине 06.21 1 хв  06.22 4 хв 
Бакирівка 06.33 1 хв  06.34 16 хв 
Ворскла 06.39 1 хв  06.40 22 хв 
Козацьке 06.46 1 хв  06.47 29 хв 
Кириківка 06.52 1 хв  06.53 35 хв 
Яблучне 07.03 1 хв  07.04 46 хв 
Спицин 07.09 1 хв  07.10 52 хв 
Куп'єваха 07.18 1 хв  07.19 1 г  1 хв 
Губарівка 07.30 1 хв  07.31 1 г  13 хв 
168 Км 07.39 1 хв  07.40 1 г  22 хв 
Богодухів 07.48 1 хв  07.49 1 г  31 хв 
Семенів Яр 07.55 1 хв  07.56 1 г  38 хв 
Гавриші 08.07 1 хв  08.08 1 г  50 хв 
Сухини 08.15 1 хв  08.16 1 г  58 хв 
Максимівка 08.22 1 хв  08.23 2 г  5 хв 
198 Км 08.29 1 хв  08.30 2 г  12 хв 
Ріпки 08.35 1 хв  08.36 2 г  18 хв 
Буклевське 08.41 1 хв  08.42 2 г  24 хв 
Газове 08.48 1 хв  08.49 2 г  31 хв 
Мерчик 08.53 1 хв  08.54 2 г  36 хв 
Просторе 09.00 1 хв  09.01 2 г  43 хв 
Горіховий Гай 09.06 1 хв  09.07 2 г  49 хв 
Манченки 09.12 1 хв  09.13 2 г  55 хв 
Майський 09.18 1 хв  09.19 3 г  1 хв 
Любівка 09.23 1 хв  09.24 3 г  6 хв 
Люботин 09.30 3 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6262 Смородине — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031