У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6265 Мерчик — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Мерчик - Смородине номер 6265 відправляється зі станції Мерчик о 19.06 і прибуває на станцію Смородине о 21.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6265 Мерчик - Смородине пролягає по таким станціям як Буклевське, 198 Км, Сухини, Семенів Яр, 168 Км, Куп'єваха, Яблучне, Козацьке, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 19.06
Газове 19.09 1 хв  19.10 3 хв 
Буклевське 19.16 1 хв  19.17 10 хв 
Ріпки 19.22 1 хв  19.23 16 хв 
198 Км 19.27 1 хв  19.28 21 хв 
Максимівка 19.34 1 хв  19.35 28 хв 
Сухини 19.41 1 хв  19.42 35 хв 
Гавриші 19.50 1 хв  19.51 44 хв 
Семенів Яр 20.00 1 хв  20.01 54 хв 
Богодухів 20.07 1 хв  20.08 1 г  1 хв 
168 Км 20.15 1 хв  20.16 1 г  9 хв 
Губарівка 20.24 1 хв  20.25 1 г  18 хв 
Куп'єваха 20.34 1 хв  20.35 1 г  28 хв 
Спицин 20.41 1 хв  20.42 1 г  35 хв 
Яблучне 20.46 1 хв  20.47 1 г  40 хв 
Кириківка 20.56 3 хв  20.59 1 г  50 хв 
Козацьке 21.03 1 хв  21.04 1 г  57 хв 
Ворскла 21.09 1 хв  21.10 2 г  3 хв 
Бакирівка 21.14 1 хв  21.15 2 г  8 хв 
Рупине 21.24 1 хв  21.25 2 г  18 хв 
Смородине 21.31 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6265 Мерчик — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28