У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6265 Мерчик — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6265 сполученням Мерчик - Смородине відправляється зі станції Мерчик о 18.53 і прибуває на станцію Смородине о 21.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 25 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Буклевське, 198 Км, Сухини, Семенів Яр, 168 Км, Куп'єваха, Яблучне, Козацьке, Бакирівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 18.53
Газове 18.56 1 хв  18.57 3 хв 
Буклевське 19.03 1 хв  19.04 10 хв 
Ріпки 19.09 1 хв  19.10 16 хв 
198 Км 19.14 1 хв  19.15 21 хв 
Максимівка 19.21 1 хв  19.22 28 хв 
Сухини 19.28 1 хв  19.29 35 хв 
Гавриші 19.37 1 хв  19.38 44 хв 
Семенів Яр 19.47 1 хв  19.48 54 хв 
Богодухів 19.54 1 хв  19.55 1 г  1 хв 
168 Км 20.02 1 хв  20.03 1 г  9 хв 
Губарівка 20.11 1 хв  20.12 1 г  18 хв 
Куп'єваха 20.21 1 хв  20.22 1 г  28 хв 
Спицин 20.28 1 хв  20.29 1 г  35 хв 
Яблучне 20.33 1 хв  20.34 1 г  40 хв 
Кириківка 20.43 3 хв  20.46 1 г  50 хв 
Козацьке 20.50 1 хв  20.51 1 г  57 хв 
Ворскла 20.56 1 хв  20.57 2 г  3 хв 
Бакирівка 21.01 1 хв  21.02 2 г  8 хв 
Рупине 21.11 1 хв  21.12 2 г  18 хв 
Смородине 21.18 2 г  25 хв 

У розкладі поїзда 6265 Мерчик — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930