У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6266 відправляється зі станції Люботин о 06.45 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6266 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 06.45
Водяна 06.51 1 хв  06.52 6 хв 
Коротич 06.58 1 хв  06.59 13 хв 
Рай-Оленівка 07.02 1 хв  07.03 17 хв 
Пісочин 07.06 1 хв  07.07 21 хв 
Рижів 07.10 1 хв  07.11 25 хв 
Хвилинка 07.15 1 хв  07.16 30 хв 
Нова Баварія 07.21 2 хв  07.23 36 хв 
Новоселівка 07.30 1 хв  07.31 45 хв 
Харків-Пас. 07.36 51 хв 

У розкладі поїзда 6266 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031