У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Смородине - Харків номер 6266 відправляється зі станції Смородине о 03.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 48 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6266 Смородине - Харків пролягає по таким станціям як Ворскла, Яблучне, Губарівка, Семенів Яр, Максимівка, Буклевське, Просторе, Майський, Водяна, Хвилинка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.20
Рупине 03.24 1 хв  03.25 4 хв 
Бакирівка 03.36 1 хв  03.37 16 хв 
Ворскла 03.42 1 хв  03.43 22 хв 
Козацьке 03.49 1 хв  03.50 29 хв 
Кириківка 03.55 1 хв  03.56 35 хв 
Яблучне 04.06 1 хв  04.07 46 хв 
Спицин 04.12 1 хв  04.13 52 хв 
Куп'єваха 04.21 1 хв  04.22 1 г  1 хв 
Губарівка 04.33 1 хв  04.34 1 г  13 хв 
168 Км 04.42 1 хв  04.43 1 г  22 хв 
Богодухів 04.51 2 хв  04.53 1 г  31 хв 
Семенів Яр 04.59 1 хв  05.00 1 г  39 хв 
Гавриші 05.11 1 хв  05.12 1 г  51 хв 
Сухини 05.19 1 хв  05.20 1 г  59 хв 
Максимівка 05.26 9 хв  05.35 2 г  6 хв 
198 Км 05.41 1 хв  05.42 2 г  21 хв 
Ріпки 05.47 1 хв  05.48 2 г  27 хв 
Буклевське 05.53 1 хв  05.54 2 г  33 хв 
Газове 06.00 1 хв  06.01 2 г  40 хв 
Мерчик 06.05 1 хв  06.06 2 г  45 хв 
Просторе 06.12 1 хв  06.13 2 г  52 хв 
Горіховий Гай 06.18 1 хв  06.19 2 г  58 хв 
Манченки 06.24 1 хв  06.25 3 г  4 хв 
Майський 06.30 1 хв  06.31 3 г  10 хв 
Любівка 06.37 1 хв  06.38 3 г  17 хв 
Люботин 06.43 7 хв  06.50 3 г  23 хв 
Водяна 06.55 1 хв  06.56 3 г  35 хв 
Коротич 07.02 1 хв  07.03 3 г  42 хв 
Рижів 07.10 1 хв  07.11 3 г  50 хв 
Хвилинка 07.15 1 хв  07.16 3 г  55 хв 
Нова Баварія 07.20 2 хв  07.22 4 г 
Новоселівка 07.29 1 хв  07.30 4 г  9 хв 
Харків-Пас. 07.35 4 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28