У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Харків-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6266 сполученням Смородине - Харків-Пас. відправляється зі станції Смородине о 03.28 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 07.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 54 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Ворскла, Яблучне, Губарівка, Семенів Яр, Максимівка, Буклевське, Просторе, Майський, Водяна, Нова Баварія.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.28
Рупине 03.32 1 хв  03.33 4 хв 
Бакирівка 03.42 1 хв  03.43 14 хв 
Ворскла 03.47 1 хв  03.48 19 хв 
Козацьке 03.53 1 хв  03.54 25 хв 
Кириківка 04.00 1 хв  04.01 32 хв 
Яблучне 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Спицин 04.17 1 хв  04.18 49 хв 
Куп'єваха 04.26 1 хв  04.27 58 хв 
Губарівка 04.37 1 хв  04.38 1 г  9 хв 
168 Км 04.45 4 хв  04.49 1 г  17 хв 
Богодухів 04.52 2 хв  04.54 1 г  24 хв 
Семенів Яр 05.00 1 хв  05.01 1 г  32 хв 
Гавриші 05.10 1 хв  05.11 1 г  42 хв 
Сухини 05.20 1 хв  05.21 1 г  52 хв 
Максимівка 05.27 14 хв  05.41 1 г  59 хв 
198 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  21 хв 
Ріпки 05.54 1 хв  05.55 2 г  26 хв 
Буклевське 06.00 1 хв  06.01 2 г  32 хв 
Газове 06.06 2 хв  06.08 2 г  38 хв 
Мерчик 06.11 1 хв  06.12 2 г  43 хв 
Просторе 06.16 1 хв  06.17 2 г  48 хв 
Горіховий Гай 06.21 1 хв  06.22 2 г  53 хв 
Манченки 06.26 1 хв  06.27 2 г  58 хв 
Майський 06.30 1 хв  06.31 3 г  2 хв 
Любівка 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Люботин 06.44 6 хв  06.50 3 г  16 хв 
Водяна 06.55 1 хв  06.56 3 г  27 хв 
Рижів 07.10 1 хв  07.11 3 г  42 хв 
Хвилинка 07.15 1 хв  07.16 3 г  47 хв 
Нова Баварія 07.22 1 хв  07.22 3 г  54 хв 
Новоселівка 07.29 1 хв  07.30 4 г  1 хв 
Харків-Пас. 07.35 4 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031