У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6266 Смородине — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Смородине - Люботин номер 6266 відправляється зі станції Смородине о 03.28 і прибуває на станцію Люботин о 06.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Бакирівка, Козацьке, Яблучне, Куп'єваха, 168 Км, Семенів Яр, Сухини, 198 Км, Буклевське, Мерчик, Горіховий Гай, Майський.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Смородине 03.28
Рупине 03.32 1 хв  03.33 4 хв 
Бакирівка 03.42 1 хв  03.43 14 хв 
Ворскла 03.47 1 хв  03.48 19 хв 
Козацьке 03.53 1 хв  03.54 25 хв 
Кириківка 04.00 1 хв  04.01 32 хв 
Яблучне 04.12 1 хв  04.13 44 хв 
Спицин 04.17 1 хв  04.18 49 хв 
Куп'єваха 04.26 1 хв  04.27 58 хв 
Губарівка 04.37 1 хв  04.38 1 г  9 хв 
168 Км 04.45 4 хв  04.49 1 г  17 хв 
Богодухів 04.52 2 хв  04.54 1 г  24 хв 
Семенів Яр 05.00 1 хв  05.01 1 г  32 хв 
Гавриші 05.10 1 хв  05.11 1 г  42 хв 
Сухини 05.20 1 хв  05.21 1 г  52 хв 
Максимівка 05.27 14 хв  05.41 1 г  59 хв 
198 Км 05.49 1 хв  05.50 2 г  21 хв 
Ріпки 05.54 1 хв  05.55 2 г  26 хв 
Буклевське 06.00 1 хв  06.01 2 г  32 хв 
Газове 06.06 2 хв  06.08 2 г  38 хв 
Мерчик 06.11 1 хв  06.12 2 г  43 хв 
Просторе 06.16 1 хв  06.17 2 г  48 хв 
Горіховий Гай 06.21 1 хв  06.22 2 г  53 хв 
Манченки 06.26 1 хв  06.27 2 г  58 хв 
Майський 06.30 1 хв  06.31 3 г  2 хв 
Любівка 06.37 1 хв  06.38 3 г  9 хв 
Люботин 06.44 3 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6266 Смородине — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031