У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6267 Люботин — Суми Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6267 сполученням Люботин - Суми відправляється зі станції Люботин о 09.12 і прибуває на станцію Суми о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 40 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Горіховий Гай, Буклевське, Сухини, 168 Км, Яблучне, Бакирівка, Скрягівка, 86 Км, 67 Км, 59 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 09.12
Любівка 09.18 1 хв  09.19 6 хв 
Майський 09.24 1 хв  09.25 12 хв 
Манченки 09.29 1 хв  09.30 17 хв 
Горіховий Гай 09.34 1 хв  09.35 22 хв 
Просторе 09.39 1 хв  09.40 27 хв 
Мерчик 09.45 1 хв  09.46 33 хв 
Газове 09.50 1 хв  09.51 38 хв 
Буклевське 09.56 1 хв  09.57 44 хв 
Ріпки 10.02 1 хв  10.03 50 хв 
198 Км 10.07 1 хв  10.08 55 хв 
Максимівка 10.15 1 хв  10.16 1 г  3 хв 
Сухини 10.22 1 хв  10.23 1 г  10 хв 
Гавриші 10.32 1 хв  10.33 1 г  20 хв 
Семенів Яр 10.42 1 хв  10.43 1 г  30 хв 
Богодухів 10.50 2 хв  10.52 1 г  38 хв 
168 Км 10.59 1 хв  11.00 1 г  47 хв 
Губарівка 11.08 1 хв  11.09 1 г  56 хв 
Куп'єваха 11.18 1 хв  11.19 2 г  6 хв 
Спицин 11.25 1 хв  11.26 2 г  13 хв 
Яблучне 11.30 1 хв  11.31 2 г  18 хв 
Кириківка 11.40 2 хв  11.42 2 г  28 хв 
Козацьке 11.46 1 хв  11.47 2 г  34 хв 
Ворскла 11.52 1 хв  11.53 2 г  40 хв 
Бакирівка 11.57 1 хв  11.58 2 г  45 хв 
Рупине 12.07 1 хв  12.08 2 г  55 хв 
Смородине 12.14 3 хв  12.17 3 г  2 хв 
Олексине 12.23 1 хв  12.24 3 г  11 хв 
Скрягівка 12.28 1 хв  12.29 3 г  16 хв 
102 Км 12.33 1 хв  12.34 3 г  21 хв 
98 Км 12.39 1 хв  12.40 3 г  27 хв 
Боромля 12.47 1 хв  12.48 3 г  35 хв 
86 Км 12.58 1 хв  12.59 3 г  46 хв 
Ім. Василя Несвіта 13.05 1 хв  13.06 3 г  53 хв 
Сироватка 13.13 2 хв  13.15 4 г  1 хв 
70 Км 13.19 1 хв  13.20 4 г  7 хв 
67 Км 13.24 1 хв  13.25 4 г  12 хв 
Баси 13.30 1 хв  13.31 4 г  18 хв 
Олдиш 13.35 1 хв  13.36 4 г  23 хв 
Суми-Товарна 13.40 1 хв  13.41 4 г  28 хв 
59 Км 13.43 1 хв  13.44 4 г  31 хв 
Суми 13.50 4 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6267 Люботин — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31