У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6268 Суми — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6268 сполученням Суми - Мерчик відправляється зі станції Суми о 14.09 і прибуває на станцію Мерчик о 18.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Олдиш, 70 Км, 86 Км, 102 Км, Смородине, Ворскла, Яблучне, Губарівка, Семенів Яр, Максимівка, Буклевське.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 14.09
59 Км 14.14 1 хв  14.15 5 хв 
Суми-Товарна 14.17 1 хв  14.18 8 хв 
Олдиш 14.21 1 хв  14.22 12 хв 
Баси 14.26 1 хв  14.27 17 хв 
67 Км 14.31 1 хв  14.32 22 хв 
70 Км 14.35 1 хв  14.36 26 хв 
Сироватка 14.40 1 хв  14.41 31 хв 
Ім. Василя Несвіта 14.48 1 хв  14.49 39 хв 
86 Км 14.56 1 хв  14.57 47 хв 
Боромля 15.04 1 хв  15.05 55 хв 
98 Км 15.15 1 хв  15.16 1 г  6 хв 
102 Км 15.21 1 хв  15.22 1 г  12 хв 
Скрягівка 15.27 1 хв  15.28 1 г  18 хв 
Олексине 15.32 1 хв  15.33 1 г  23 хв 
Смородине 15.41 2 хв  15.43 1 г  32 хв 
Рупине 15.48 1 хв  15.49 1 г  39 хв 
Бакирівка 15.59 1 хв  16.00 1 г  50 хв 
Ворскла 16.03 1 хв  16.04 1 г  54 хв 
Козацьке 16.09 1 хв  16.10 2 г 
Кириківка 16.15 1 хв  16.16 2 г  6 хв 
Яблучне 16.27 1 хв  16.28 2 г  18 хв 
Спицин 16.32 1 хв  16.33 2 г  23 хв 
Куп'єваха 16.41 1 хв  16.42 2 г  32 хв 
Губарівка 16.52 1 хв  16.53 2 г  43 хв 
168 Км 17.00 1 хв  17.01 2 г  51 хв 
Богодухів 17.07 2 хв  17.09 2 г  58 хв 
Семенів Яр 17.15 1 хв  17.16 3 г  6 хв 
Гавриші 17.26 1 хв  17.27 3 г  17 хв 
Сухини 17.35 1 хв  17.36 3 г  26 хв 
Максимівка 17.42 1 хв  17.43 3 г  33 хв 
198 Км 17.48 1 хв  17.49 3 г  39 хв 
Ріпки 17.53 1 хв  17.54 3 г  44 хв 
Буклевське 17.59 1 хв  18.00 3 г  50 хв 
Газове 18.05 1 хв  18.06 3 г  56 хв 
Мерчик 18.10 4 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6268 Суми — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930