У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6269 Помічна — Балта Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Помічна - Балта номер 6269 відправляється зі станції Помічна о 08.54 і прибуває на станцію Балта о 13.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 35 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 31 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6269 Помічна - Балта пролягає по таким станціям як Шайтарове, Підміська, 135 Км, Кирилівка, 97 Км, 85 Км, 73 Км, 59 Км, Пост 41 км, Перельоти.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

З 14.04.2022 п.№6274/6269 сполученням Балта – Помічна – Балта переводяться у розряд «за вимогою» з зупинкою 1 хв. наступні зупиночні платформи: - Пост 26 км; Пост 37 км; З.П. 39 км; Пост 41 км; З.П. 51 км; З.П. 59 км; Пост 70 км; З.П. 73 км; Пост 74 км; З.П. 85 км; З.П. Сирове; Пост 92 км; З.П. 97 км; З.П. 108 км; З.П. Кирилівка; З.П. 135 км; Пост 142 км; З.П. 160 км; З.П. Шайтарове. добу 05-15.07.2022 відміняється курсування приміського поїзду №6274/6269 сполученням Балта – Помічна – Балта.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Помічна 08.54
Бешкетове 09.03 2 хв  09.05 9 хв 
Глиняна 09.14 2 хв  09.16 20 хв 
Шайтарове 09.23 2 хв  09.25 29 хв 
Бандурка 09.32 2 хв  09.34 38 хв 
160 Км 09.38 2 хв  09.40 44 хв 
Підміська 09.46 2 хв  09.48 52 хв 
Орлик 09.54 2 хв  09.56 1 г 
Первомайськ-на-Бузі 10.10 2 хв  10.12 1 г  16 хв 
135 Км 10.16 2 хв  10.18 1 г  22 хв 
Кінецьпіль 10.24 2 хв  10.26 1 г  30 хв 
Кам'яний Міст 10.39 2 хв  10.41 1 г  45 хв 
Кирилівка 10.49 2 хв  10.51 1 г  55 хв 
108 Км 10.54 2 хв  10.56 2 г 
Врадіївка 11.00 2 хв  11.02 2 г  6 хв 
97 Км 11.10 2 хв  11.12 2 г  16 хв 
Пост 92 Км 11.16 2 хв  11.18 2 г  22 хв 
Сирове 11.22 2 хв  11.24 2 г  28 хв 
85 Км 11.30 2 хв  11.32 2 г  36 хв 
Любашівка 11.42 2 хв  11.44 2 г  48 хв 
Пост 74 Км 11.49 2 хв  11.51 2 г  55 хв 
73 Км 11.54 2 хв  11.56 3 г 
Пост 70 Км 12.01 2 хв  12.03 3 г  7 хв 
Заплази 12.10 2 хв  12.12 3 г  16 хв 
59 Км 12.22 2 хв  12.24 3 г  28 хв 
51 Км 12.34 2 хв  12.36 3 г  40 хв 
Жеребкове 12.44 2 хв  12.46 3 г  50 хв 
Пост 41 км 12.51 2 хв  12.53 3 г  57 хв 
39 Км 12.56 2 хв  12.58 4 г  2 хв 
Пост 37 Км 13.01 2 хв  13.03 4 г  7 хв 
Перельоти 13.11 2 хв  13.13 4 г  17 хв 
Пост 26 Км 13.20 2 хв  13.22 4 г  26 хв 
Балта 13.29 4 г  35 хв 

У розкладі поїзда 6269 Помічна — Балта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031