У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Борщів — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Борщів - Тернопіль номер 6272 відправляється зі станції Борщів о 02.47 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 06.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 2 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Озеряни-Пилатківці, Шманьківчики, Вигнанка, Котівка, Хоростків, Деренівка, Кровинка, Зелений Гай, Березовиця-Острів.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Борщів 02.47
Жилинці 03.15 1 хв  03.16 28 хв 
Озеряни-Пилатківці 03.26 1 хв  03.27 39 хв 
Залісся 03.41 1 хв  03.42 54 хв 
Шманьківчики 03.50 1 хв  03.51 1 г  3 хв 
Пастуше 04.00 1 хв  04.01 1 г  13 хв 
Вигнанка 04.11 1 хв  04.12 1 г  24 хв 
Гадинківці 04.18 1 хв  04.19 1 г  31 хв 
Котівка 04.24 1 хв  04.25 1 г  37 хв 
Копичинці 04.32 1 хв  04.33 1 г  45 хв 
Хоростків 04.53 14 хв  05.07 2 г  6 хв 
Говилів 05.17 1 хв  05.18 2 г  30 хв 
Деренівка 05.24 3 хв  05.27 2 г  37 хв 
Трембовля 05.41 1 хв  05.42 2 г  54 хв 
Кровинка 05.48 1 хв  05.49 3 г  1 хв 
Микулинці-Струсів 05.59 1 хв  06.00 3 г  12 хв 
Зелений Гай 06.06 1 хв  06.07 3 г  19 хв 
Прошова 06.14 1 хв  06.15 3 г  27 хв 
Березовиця-Острів 06.30 2 хв  06.32 3 г  43 хв 
Тернопіль-Пас. 06.49 4 г  2 хв 

У розкладі поїзда 6272 Борщів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031