У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Лозова номер 6272 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.56 і прибуває на станцію Лозова о 08.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6272 Дніпро - Лозова пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.56
193 Км 04.04 1 хв  04.05 8 хв 
Нижньодніпровськ 04.07 1 хв  04.08 11 хв 
196 Км 04.11 1 хв  04.12 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 04.16 1 хв  04.17 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 04.19 1 хв  04.20 23 хв 
Ксеніївка 04.23 1 хв  04.24 27 хв 
Ігрень 04.26 1 хв  04.27 30 хв 
212 Км 04.33 1 хв  04.34 37 хв 
Іларіонове 04.39 1 хв  04.40 43 хв 
219 Км 04.43 1 хв  04.44 47 хв 
222 Км 04.47 1 хв  04.48 51 хв 
225 Км 04.51 1 хв  04.52 55 хв 
Хорошеве 04.55 1 хв  04.56 59 хв 
230 Км 04.59 2 хв  05.01 1 г  3 хв 
235 Км 05.04 1 хв  05.05 1 г  8 хв 
Синельникове-2 05.08 1 хв  05.09 1 г  12 хв 
Синельникове-1 05.16 41 хв  05.57 1 г  20 хв 
Зайцеве 06.22 1 хв  06.23 2 г  26 хв 
1009 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  34 хв 
1005 Км 06.36 1 хв  06.37 2 г  40 хв 
Павлоград-1 06.48 2 хв  06.50 2 г  52 хв 
988 Км 06.55 1 хв  06.56 2 г  59 хв 
Ароматна 07.00 1 хв  07.01 3 г  4 хв 
981 Км 07.04 1 хв  07.05 3 г  8 хв 
978 Км 07.08 1 хв  07.09 3 г  12 хв 
Варварівка 07.15 1 хв  07.16 3 г  19 хв 
969 Км 07.21 1 хв  07.22 3 г  25 хв 
Жемчужне 07.27 1 хв  07.28 3 г  31 хв 
Самійлівка 07.38 1 хв  07.39 3 г  42 хв 
948 Км 07.43 1 хв  07.44 3 г  47 хв 
943 км 07.48 1 хв  07.49 3 г  52 хв 
940 км 07.52 1 хв  07.53 3 г  56 хв 
939 Км 07.55 1 хв  07.56 3 г  59 хв 
936 Км 08.00 1 хв  08.01 4 г  4 хв 
Лозова 08.13 4 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930