У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро-Головний — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6272 сполученням Дніпро-Головний - Лозова відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.39 і прибуває на станцію Лозова о 07.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, Хорошеве, Синельникове-2, 1009 Км, 988 Км, 978 Км, Жемчужне, 943 км, 936 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.39
193 Км 03.46 1 хв  03.47 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.48 1 хв  03.49 9 хв 
196 Км 03.51 1 хв  03.52 12 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.56 1 хв  03.57 17 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.59 1 хв  04.00 20 хв 
Ксеніївка 04.03 1 хв  04.04 24 хв 
Ігрень 04.06 1 хв  04.07 27 хв 
212 Км 04.14 1 хв  04.15 35 хв 
Іларіонове 04.20 10 хв  04.30 41 хв 
222 Км 04.37 1 хв  04.38 58 хв 
225 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  1 хв 
Хорошеве 04.44 1 хв  04.45 1 г  5 хв 
230 Км 04.48 2 хв  04.50 1 г  9 хв 
235 Км 04.53 1 хв  04.54 1 г  14 хв 
Синельникове-2 04.57 1 хв  04.58 1 г  18 хв 
Синельникове-1 05.05 23 хв  05.28 1 г  26 хв 
Зайцеве 05.47 1 хв  05.48 2 г  8 хв 
1009 Км 05.53 1 хв  05.54 2 г  14 хв 
1005 Км 05.57 1 хв  05.58 2 г  18 хв 
Павлоград-1 06.08 2 хв  06.10 2 г  29 хв 
988 Км 06.14 1 хв  06.15 2 г  35 хв 
Ароматна 06.19 1 хв  06.20 2 г  40 хв 
981 Км 06.23 1 хв  06.24 2 г  44 хв 
978 Км 06.27 1 хв  06.28 2 г  48 хв 
Варварівка 06.34 1 хв  06.35 2 г  55 хв 
969 Км 06.40 1 хв  06.41 3 г  1 хв 
Жемчужне 06.46 1 хв  06.47 3 г  7 хв 
Самійлівка 06.57 1 хв  06.58 3 г  18 хв 
948 Км 07.02 2 хв  07.04 3 г  23 хв 
943 км 07.08 1 хв  07.09 3 г  29 хв 
940 км 07.12 1 хв  07.13 3 г  33 хв 
939 Км 07.15 1 хв  07.16 3 г  36 хв 
936 Км 07.20 1 хв  07.21 3 г  41 хв 
Лозова 07.33 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031