У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Лозова номер 6272 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.50 і прибуває на станцію Лозова о 08.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6272 Дніпро - Лозова пролягає по таким станціям як Синельникове-1, 1009 Км, Павлоград-1, Ароматна, 978 Км, 969 Км, Самійлівка, 943 км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Дніпро-Головний – Лозова складає 60.00 гривень. Відстань між станціями – 142.6 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.50
Нижньодніпровськ-Вузол 04.06 1 хв  04.07 16 хв 
Синельникове-1 04.43 1 г 14 хв  05.57 53 хв 
Зайцеве 06.22 1 хв  06.23 2 г  32 хв 
1009 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  40 хв 
1005 Км 06.36 1 хв  06.37 2 г  46 хв 
Павлоград-1 06.48 2 хв  06.50 2 г  58 хв 
988 Км 06.55 1 хв  06.56 3 г  5 хв 
Ароматна 07.00 1 хв  07.01 3 г  10 хв 
981 Км 07.04 2 хв  07.06 3 г  14 хв 
978 Км 07.08 1 хв  07.09 3 г  18 хв 
Варварівка 07.15 1 хв  07.16 3 г  25 хв 
969 Км 07.21 1 хв  07.22 3 г  31 хв 
Жемчужне 07.27 1 хв  07.28 3 г  37 хв 
Самійлівка 07.38 1 хв  07.39 3 г  48 хв 
948 Км 07.43 1 хв  07.44 3 г  53 хв 
943 км 07.49 1 хв  07.50 3 г  59 хв 
940 км 07.53 1 хв  07.54 4 г  3 хв 
939 Км 07.56 1 хв  07.57 4 г  6 хв 
936 Км 08.03 1 хв  08.04 4 г  13 хв 
Лозова 08.14 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031