У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Лозова номер 6272 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.35 і прибуває на станцію Лозова о 08.38 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 3 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6272 Дніпро - Лозова пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.35
193 Км 03.42 1 хв  03.43 7 хв 
Нижньодніпровськ 03.45 1 хв  03.46 10 хв 
196 Км 03.48 1 хв  03.49 13 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 03.53 1 хв  03.54 18 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 03.56 1 хв  03.57 21 хв 
Ксеніївка 04.00 1 хв  04.01 25 хв 
Ігрень 04.03 1 хв  04.04 28 хв 
212 Км 04.10 1 хв  04.11 35 хв 
Іларіонове 04.16 1 хв  04.17 41 хв 
219 Км 04.20 1 хв  04.21 45 хв 
222 Км 04.24 1 хв  04.25 49 хв 
225 Км 04.27 1 хв  04.28 52 хв 
Хорошеве 04.31 1 хв  04.32 56 хв 
230 Км 04.35 2 хв  04.37 1 г 
235 Км 04.40 1 хв  04.41 1 г  5 хв 
Синельникове-2 04.44 1 хв  04.45 1 г  9 хв 
Синельникове-1 04.52 36 хв  05.28 1 г  17 хв 
Зайцеве 05.46 1 хв  05.47 2 г  11 хв 
1009 Км 05.52 1 хв  05.53 2 г  17 хв 
1005 Км 05.56 1 хв  05.57 2 г  21 хв 
Павлоград-1 06.07 53 хв  07.00 2 г  32 хв 
988 Км 07.05 1 хв  07.06 3 г  30 хв 
Ароматна 07.09 1 хв  07.10 3 г  34 хв 
981 Км 07.13 1 хв  07.14 3 г  38 хв 
978 Км 07.17 1 хв  07.18 3 г  42 хв 
Варварівка 07.24 1 хв  07.25 3 г  49 хв 
969 Км 07.30 1 хв  07.31 3 г  55 хв 
Жемчужне 07.36 1 хв  07.37 4 г  1 хв 
Самійлівка 07.47 15 хв  08.02 4 г  12 хв 
948 Км 08.06 1 хв  08.07 4 г  31 хв 
943 км 08.12 1 хв  08.13 4 г  37 хв 
940 км 08.16 1 хв  08.17 4 г  41 хв 
939 Км 08.19 1 хв  08.20 4 г  44 хв 
936 Км 08.23 1 хв  08.24 4 г  48 хв 
Лозова 08.38 5 г  3 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930