У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6272 Дніпро — Лозова Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) Дніпро - Лозова номер 6272 відправляється зі станції Дніпро-Головний о 03.49 і прибуває на станцію Лозова о 08.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 23 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6272 Дніпро - Лозова пролягає по таким станціям як 196 Км, Ксеніївка, Іларіонове, 225 Км, 235 Км, Зайцеве, Павлоград-1, 981 Км, 969 Км, 948 Км, 939 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 03.49
193 Км 03.57 1 хв  03.58 8 хв 
Нижньодніпровськ 04.00 1 хв  04.01 11 хв 
196 Км 04.04 1 хв  04.05 15 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 04.09 1 хв  04.10 20 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 04.12 1 хв  04.13 23 хв 
Ксеніївка 04.16 1 хв  04.17 27 хв 
Ігрень 04.19 1 хв  04.20 30 хв 
212 Км 04.26 1 хв  04.27 37 хв 
Іларіонове 04.32 1 хв  04.33 43 хв 
219 Км 04.36 1 хв  04.37 47 хв 
222 Км 04.40 1 хв  04.41 51 хв 
225 Км 04.44 1 хв  04.45 55 хв 
Хорошеве 04.48 1 хв  04.49 59 хв 
230 Км 04.52 2 хв  04.54 1 г  3 хв 
235 Км 04.57 1 хв  04.58 1 г  8 хв 
Синельникове-2 05.01 1 хв  05.02 1 г  12 хв 
Синельникове-1 05.09 48 хв  05.57 1 г  20 хв 
Зайцеве 06.22 1 хв  06.23 2 г  33 хв 
1009 Км 06.30 1 хв  06.31 2 г  41 хв 
1005 Км 06.36 1 хв  06.37 2 г  47 хв 
Павлоград-1 06.48 2 хв  06.50 2 г  59 хв 
988 Км 06.55 1 хв  06.56 3 г  6 хв 
Ароматна 07.00 1 хв  07.01 3 г  11 хв 
981 Км 07.04 1 хв  07.05 3 г  15 хв 
978 Км 07.08 1 хв  07.09 3 г  19 хв 
Варварівка 07.15 1 хв  07.16 3 г  26 хв 
969 Км 07.21 1 хв  07.22 3 г  32 хв 
Жемчужне 07.27 1 хв  07.28 3 г  38 хв 
Самійлівка 07.38 1 хв  07.39 3 г  49 хв 
948 Км 07.43 1 хв  07.44 3 г  54 хв 
943 км 07.48 1 хв  07.49 3 г  59 хв 
940 км 07.52 1 хв  07.53 4 г  3 хв 
939 Км 07.55 1 хв  07.56 4 г  6 хв 
936 Км 08.00 1 хв  08.01 4 г  11 хв 
Лозова 08.13 4 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6272 Дніпро-Головний — Лозова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728