У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6279 Тернопіль — Борщів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Борщів номер 6279 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 20.57 і прибуває на станцію Борщів о 00.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Прошова, Микулинці-Струсів, Трембовля, Говилів, Копичинці, Гадинківці, Пастуше, Залісся, Жилинці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 20.57
Березовиця-Острів 21.14 1 хв  21.15 17 хв 
Прошова 21.30 1 хв  21.31 33 хв 
Зелений Гай 21.36 1 хв  21.37 39 хв 
Микулинці-Струсів 21.46 1 хв  21.47 49 хв 
Кровинка 21.54 1 хв  21.55 57 хв 
Трембовля 22.03 14 хв  22.17 1 г  6 хв 
Деренівка 22.33 3 хв  22.36 1 г  36 хв 
Говилів 22.41 1 хв  22.42 1 г  44 хв 
Хоростків 22.52 1 хв  22.53 1 г  55 хв 
Копичинці 23.14 1 хв  23.15 2 г  17 хв 
Котівка 23.21 1 хв  23.22 2 г  24 хв 
Гадинківці 23.26 1 хв  23.27 2 г  29 хв 
Вигнанка 23.33 1 хв  23.34 2 г  36 хв 
Пастуше 23.43 1 хв  23.44 2 г  46 хв 
Шманьківчики 23.53 1 хв  23.54 2 г  56 хв 
Залісся 00.02 2 хв  00.04 3 г  5 хв 
Озеряни-Пилатківці 00.17 1 хв  00.18 3 г  20 хв 
Жилинці 00.27 1 хв  00.28 3 г  30 хв 
Тересин 00.44 1 хв  00.45 3 г  47 хв 
Борщів 00.58 4 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6279 Тернопіль-Пас. — Борщів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031