У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292 Іловайськ — Торез Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6292 сполученням Іловайськ - Торез відправляється зі станції Іловайськ о 05.25 і прибуває на станцію Торез о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Німчине, 78 Км, 71 Км, 68 Км, Орлова Слобода, Зуївський, Сороче, Сердите, 48 Км, Постникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 05.25
Німчине 05.39 1 хв  05.40 14 хв 
78 Км 05.45 1 хв  05.46 20 хв 
71 Км 05.56 1 хв  05.57 31 хв 
68 Км 06.02 1 хв  06.03 37 хв 
Орлова Слобода 06.09 1 хв  06.10 44 хв 
Зуївський 06.15 1 хв  06.16 50 хв 
Сороче 06.22 1 хв  06.23 57 хв 
Сердите 06.33 1 хв  06.34 1 г  8 хв 
48 Км 06.43 1 хв  06.44 1 г  18 хв 
Постникове 06.58 1 хв  06.59 1 г  33 хв 
Торез 07.20 1 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6292 Іловайськ — Торез можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728