У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6292-6290 Краматорськ — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Краматорськ - Харків номер 6292-6290 відправляється зі станції Краматорськ о 15.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 20.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Шпичкине, Слов'янськ, Шидловська, Бантишеве, Гусарівка, Барвенкове, Язикове, Гаврилівка, Дубове, Близнюки, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове, Мерефа.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Краматорськ 15.20
Шпичкине 15.27 1 хв  15.28 7 хв 
Слов'янськ 15.41 2 хв  15.43 21 хв 
Шидловська 15.54 1 хв  15.55 34 хв 
Бантишеве 16.05 1 хв  16.06 45 хв 
Гусарівка 16.14 1 хв  16.15 54 хв 
Барвенкове 16.27 1 хв  16.28 1 г  7 хв 
Язикове 16.36 1 хв  16.37 1 г  16 хв 
Гаврилівка 16.50 1 хв  16.51 1 г  30 хв 
Дубове 17.02 1 хв  17.03 1 г  42 хв 
Близнюки 17.14 1 хв  17.15 1 г  54 хв 
Лозова 17.32 4 хв  17.36 2 г  12 хв 
Краснопавлівка 18.04 1 хв  18.05 2 г  44 хв 
Лихачове 18.27 2 хв  18.29 3 г  7 хв 
Мерефа 19.21 1 хв  19.22 4 г  1 хв 
Харків-Пас. 20.00 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6292-6290 Краматорськ — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31