У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6294 Іловайськ — Торез Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6294 сполученням Іловайськ - Торез відправляється зі станції Іловайськ о 16.48 і прибуває на станцію Торез о 18.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 38 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Німчине, 78 Км, 71 Км, 68 Км, Орлова Слобода, Зуївський, Сороче, Сердите, 48 Км, Постникове.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Іловайськ 16.48
Німчине 17.01 1 хв  17.02 13 хв 
78 Км 17.06 1 хв  17.07 18 хв 
71 Км 17.17 1 хв  17.18 29 хв 
68 Км 17.21 1 хв  17.22 33 хв 
Орлова Слобода 17.28 1 хв  17.29 40 хв 
Зуївський 17.34 1 хв  17.35 46 хв 
Сороче 17.41 1 хв  17.42 53 хв 
Сердите 17.51 1 хв  17.52 1 г  3 хв 
48 Км 18.01 1 хв  18.02 1 г  13 хв 
Постникове 18.11 1 хв  18.12 1 г  23 хв 
Торез 18.26 1 г  38 хв 

У розкладі поїзда 6294 Іловайськ — Торез можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031