У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Ворожба-Пас. — Бахмач-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Ворожба-Пас. - Бахмач-Пас. відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 05.27 і прибуває на станцію Бахмач-Пас. о 07.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 31 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Кошари, Клепали, Степанівка, Грузьке, Дубинка, Дубов'язівка, Калинівка, Залізобетонний, Куколка, Хутір Халимонове.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 05.27
Бабаківка 05.38 1 хв  05.39 11 хв 
Кошари 05.43 1 хв  05.44 16 хв 
Карпилівка 05.49 1 хв  05.50 22 хв 
Клепали 05.54 1 хв  05.55 27 хв 
Путивль 06.02 1 хв  06.03 35 хв 
Степанівка 06.11 1 хв  06.12 44 хв 
Путійська 06.19 1 хв  06.20 52 хв 
Грузьке 06.24 1 хв  06.25 57 хв 
Зафатівка 06.28 1 хв  06.29 1 г  1 хв 
Дубинка 06.32 1 хв  06.33 1 г  5 хв 
В'язове 06.37 1 хв  06.38 1 г  10 хв 
Дубов'язівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  14 хв 
Джигаївка 06.45 1 хв  06.46 1 г  18 хв 
Калинівка 06.49 1 хв  06.50 1 г  22 хв 
Лобківка 06.53 1 хв  06.54 1 г  26 хв 
Залізобетонний 06.58 1 хв  06.59 1 г  31 хв 
Конотоп 07.04 12 хв  07.16 1 г  37 хв 
Куколка 07.23 1 хв  07.24 1 г  56 хв 
Халимонове 07.32 1 хв  07.33 2 г  5 хв 
Хутір Халимонове 07.39 1 хв  07.40 2 г  12 хв 
Бахмач-Пас. 07.46 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6301 Ворожба-Пас. — Бахмач-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031