У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Бахмач-Пас. - Ворожба-Пас. відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 08.02 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Халимонове, Конотоп, Лобківка, Джигаївка, В'язове, Зафатівка, Путійська, Путивль, Карпилівка, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 08.02
Хутір Халимонове 08.08 1 хв  08.09 6 хв 
Халимонове 08.15 1 хв  08.16 13 хв 
Куколка 08.24 1 хв  08.25 22 хв 
Конотоп 08.32 13 хв  08.45 30 хв 
Залізобетонний 08.50 1 хв  08.51 48 хв 
Лобківка 08.55 1 хв  08.56 53 хв 
Калинівка 08.59 1 хв  09.00 57 хв 
Джигаївка 09.04 1 хв  09.05 1 г  2 хв 
Дубов'язівка 09.08 1 хв  09.09 1 г  6 хв 
В'язове 09.11 1 хв  09.12 1 г  9 хв 
Дубинка 09.16 1 хв  09.17 1 г  14 хв 
Зафатівка 09.20 1 хв  09.21 1 г  18 хв 
Грузьке 09.24 1 хв  09.25 1 г  22 хв 
Путійська 09.30 1 хв  09.31 1 г  28 хв 
Степанівка 09.38 1 хв  09.39 1 г  36 хв 
Путивль 09.48 1 хв  09.49 1 г  46 хв 
Клепали 09.56 1 хв  09.57 1 г  54 хв 
Карпилівка 10.01 1 хв  10.02 1 г  59 хв 
Кошари 10.09 1 хв  10.10 2 г  7 хв 
Бабаківка 10.14 1 хв  10.15 2 г  12 хв 
Ворожба-Пас. 10.25 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6302 Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930