У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Бахмач — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Бахмач - Ворожба номер 6302 відправляється зі станції Бахмач-Пас. о 07.58 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 10.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 39 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302 Бахмач - Ворожба пролягає по таким станціям як Халимонове, Конотоп, Лобківка, Джигаївка, В'язове, Зафатівка, Путійська, Путивль, Карпилівка, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бахмач-Пас. 07.58
Хутір Халимонове 08.05 1 хв  08.06 7 хв 
Халимонове 08.12 1 хв  08.13 14 хв 
Кукілка 08.21 1 хв  08.22 23 хв 
Конотоп 08.30 20 хв  08.50 32 хв 
Залізобетонний 08.56 1 хв  08.57 58 хв 
Лобківка 09.01 1 хв  09.02 1 г  3 хв 
Калинівка 09.06 1 хв  09.07 1 г  8 хв 
Джигаївка 09.12 1 хв  09.13 1 г  14 хв 
Дубов'язівка 09.17 1 хв  09.18 1 г  19 хв 
В'язове 09.21 1 хв  09.22 1 г  23 хв 
Дубинка 09.27 1 хв  09.28 1 г  29 хв 
Зафатівка 09.31 1 хв  09.32 1 г  33 хв 
Грузьке 09.36 1 хв  09.37 1 г  38 хв 
Путійська 09.42 1 хв  09.43 1 г  44 хв 
Степанівка 09.51 1 хв  09.52 1 г  53 хв 
Путивль 10.02 1 хв  10.03 2 г  4 хв 
Клепали 10.11 1 хв  10.12 2 г  13 хв 
Карпилівка 10.16 1 хв  10.17 2 г  18 хв 
Кошари 10.24 1 хв  10.25 2 г  26 хв 
Бабаківка 10.30 1 хв  10.31 2 г  32 хв 
Ворожба-Пас. 10.42 2 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6302 Бахмач-Пас. — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031