У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6302/6301 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.20 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 1 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302/6301 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.20
Абрикосовий 05.23 1 хв  05.24 3 хв 
Булавин 05.31 1 хв  05.32 11 хв 
1067 Км 05.37 1 хв  05.38 17 хв 
Вуглегірськ 05.44 1 хв  05.45 24 хв 
15 Км 06.08 1 хв  06.09 48 хв 
Байрак 06.17 1 хв  06.18 57 хв 
6 Км 06.23 1 хв  06.24 1 г  3 хв 
Горлівка 06.31 1 хв  06.32 1 г  11 хв 
Пантелеймонівка 06.53 1 хв  06.54 1 г  33 хв 
Шляхопровід 07.05 1 хв  07.06 1 г  45 хв 
Кринична 07.12 1 хв  07.13 1 г  52 хв 
1110 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  56 хв 
Макіївка-Пас. 07.21 2 г  1 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31