У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6302/6301 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.37 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 07.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302/6301 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.37
Абрикосовий 05.41 1 хв  05.42 4 хв 
Булавин 05.48 1 хв  05.49 11 хв 
1067 Км 05.54 1 хв  05.55 17 хв 
Вуглегірськ 06.01 1 хв  06.02 24 хв 
15 Км 06.08 1 хв  06.09 31 хв 
Байрак 06.17 1 хв  06.18 40 хв 
6 Км 06.23 1 хв  06.24 46 хв 
Горлівка 06.31 1 хв  06.32 54 хв 
Пантелеймонівка 06.53 1 хв  06.54 1 г  16 хв 
Шляхопровід 07.05 1 хв  07.06 1 г  28 хв 
Кринична 07.12 1 хв  07.13 1 г  35 хв 
1110 Км 07.16 1 хв  07.17 1 г  39 хв 
Макіївка-Пас. 07.21 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930