У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302/6301 Дебальцеве — Макіївка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Макіївка номер 6302/6301 відправляється зі станції Дебальцеве о 05.20 і прибуває на станцію Макіївка-Пас. о 06.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302/6301 Дебальцеве - Макіївка пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 1073 Км, Волинцеве, Єнакієве, Виноградники, Щебенка, 1092 Км, 1094 Км, Монахове, 1100 Км, Каменоломня, Кринична, 1110 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 05.20
Абрикосовий 05.23 1 хв  05.24 3 хв 
Булавин 05.31 1 хв  05.32 11 хв 
1067 Км 05.37 1 хв  05.38 17 хв 
Вуглегірськ 05.44 1 хв  05.45 24 хв 
1073 Км 05.48 1 хв  05.49 28 хв 
Волинцеве 05.55 1 хв  05.56 35 хв 
Єнакієве 06.04 1 хв  06.05 44 хв 
Виноградники 06.08 1 хв  06.09 48 хв 
Щебенка 06.16 1 хв  06.17 56 хв 
1092 Км 06.21 1 хв  06.22 1 г  1 хв 
1094 Км 06.24 1 хв  06.25 1 г  4 хв 
Монахове 06.28 1 хв  06.29 1 г  8 хв 
1100 Км 06.32 1 хв  06.33 1 г  12 хв 
Каменоломня 06.34 1 хв  06.35 1 г  14 хв 
Кринична 06.45 1 хв  06.46 1 г  25 хв 
1110 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  30 хв 
Макіївка-Пас. 06.54 1 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6302/6301 Дебальцеве — Макіївка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728