У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Вінниця — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вінниця - Жмеринка номер 6303 відправляється зі станції Вінниця о 09.25 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 10.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6303 Вінниця - Жмеринка пролягає по таким станціям як Порпурівський, Тюшки, Веселка, Яришівка, Селищанський, Гнівань, Могилівка, Демидівка, Козачівка, Браїлів, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 09.25
Порпурівський 09.31 1 хв  09.32 6 хв 
Тюшки 09.37 1 хв  09.38 12 хв 
Веселка 09.41 1 хв  09.42 16 хв 
Яришівка 09.45 1 хв  09.46 20 хв 
Селищанський 09.51 1 хв  09.52 26 хв 
Гнівань 09.56 1 хв  09.57 31 хв 
Могилівка 10.02 1 хв  10.03 37 хв 
Демидівка 10.06 1 хв  10.07 41 хв 
Козачівка 10.11 1 хв  10.12 46 хв 
Браїлів 10.16 1 хв  10.17 51 хв 
Тартак 10.19 1 хв  10.20 54 хв 
Жмеринка-Пас. 10.31 1 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6303 Вінниця — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031