У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ворожба-Пас. — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 11.20 і прибуває на станцію Конотоп о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бабаківка, Кошари, Карпилівка, Клепали, Путивль, Степанівка, Путійська, Грузьке, Зафатівка, Дубинка, В'язове, Дубов'язівка, Джигаївка, Калинівка, Лобківка, Залізобетонний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 11.20
Бабаківка 11.31 1 хв  11.32 11 хв 
Кошари 11.36 1 хв  11.37 16 хв 
Карпилівка 11.43 1 хв  11.44 23 хв 
Клепали 11.48 1 хв  11.49 28 хв 
Путивль 11.56 1 хв  11.57 36 хв 
Степанівка 12.05 1 хв  12.06 45 хв 
Путійська 12.13 1 хв  12.14 53 хв 
Грузьке 12.19 1 хв  12.20 59 хв 
Зафатівка 12.23 1 хв  12.24 1 г  3 хв 
Дубинка 12.27 1 хв  12.28 1 г  7 хв 
В'язове 12.32 1 хв  12.33 1 г  12 хв 
Дубов'язівка 12.36 1 хв  12.37 1 г  16 хв 
Джигаївка 12.40 1 хв  12.41 1 г  20 хв 
Калинівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Лобківка 12.49 1 хв  12.50 1 г  29 хв 
Залізобетонний 12.54 1 хв  12.55 1 г  34 хв 
Конотоп 13.00 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ворожба-Пас. — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728