У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ворожба-Пас. — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6303 сполученням Ворожба-Пас. - Конотоп відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 11.20 і прибуває на станцію Конотоп о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бабаківка, Кошари, Карпилівка, Клепали, Путивль, Степанівка, Путійська, Грузьке, Зафатівка, Дубинка, В'язове, Дубов'язівка, Джигаївка, Калинівка, Лобківка, Залізобетонний.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 11.20
Бабаківка 11.31 1 хв  11.32 11 хв 
Кошари 11.36 1 хв  11.37 16 хв 
Карпилівка 11.43 1 хв  11.44 23 хв 
Клепали 11.48 1 хв  11.49 28 хв 
Путивль 11.56 1 хв  11.57 36 хв 
Степанівка 12.05 1 хв  12.06 45 хв 
Путійська 12.13 1 хв  12.14 53 хв 
Грузьке 12.19 1 хв  12.20 59 хв 
Зафатівка 12.23 1 хв  12.24 1 г  3 хв 
Дубинка 12.27 1 хв  12.28 1 г  7 хв 
В'язове 12.32 1 хв  12.33 1 г  12 хв 
Дубов'язівка 12.36 1 хв  12.37 1 г  16 хв 
Джигаївка 12.40 1 хв  12.41 1 г  20 хв 
Калинівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Лобківка 12.49 1 хв  12.50 1 г  29 хв 
Залізобетонний 12.54 1 хв  12.55 1 г  34 хв 
Конотоп 13.00 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ворожба-Пас. — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031