У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6303 Ворожба — Конотоп Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Ворожба - Конотоп номер 6303 відправляється зі станції Ворожба-Пас. о 11.20 і прибуває на станцію Конотоп о 13.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6303 Ворожба - Конотоп пролягає по таким станціям як Бабаківка, Кошари, Карпилівка, Клепали, Путивль, Степанівка, Путійська, Грузьке, Зафатівка, Дубинка, В'язове, Дубов'язівка, Джигаївка, Калинівка, Лобківка, Залізобетонний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворожба-Пас. 11.20
Бабаківка 11.31 1 хв  11.32 11 хв 
Кошари 11.36 1 хв  11.37 16 хв 
Карпилівка 11.43 1 хв  11.44 23 хв 
Клепали 11.48 1 хв  11.49 28 хв 
Путивль 11.56 1 хв  11.57 36 хв 
Степанівка 12.05 1 хв  12.06 45 хв 
Путійська 12.13 1 хв  12.14 53 хв 
Грузьке 12.19 1 хв  12.20 59 хв 
Зафатівка 12.23 1 хв  12.24 1 г  3 хв 
Дубинка 12.27 1 хв  12.28 1 г  7 хв 
В'язове 12.32 1 хв  12.33 1 г  12 хв 
Дубов'язівка 12.36 1 хв  12.37 1 г  16 хв 
Джигаївка 12.40 1 хв  12.41 1 г  20 хв 
Калинівка 12.44 1 хв  12.45 1 г  24 хв 
Лобківка 12.49 1 хв  12.50 1 г  29 хв 
Залізобетонний 12.54 1 хв  12.55 1 г  34 хв 
Конотоп 13.00 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6303 Ворожба-Пас. — Конотоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28