У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Конотоп — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ворожба номер 6304 відправляється зі станції Конотоп о 10.00 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 11.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6304 Конотоп - Ворожба пролягає по таким станціям як Залізобетонний, Лобківка, Калинівка, Джигаївка, Дубов'язівка, В'язове, Дубинка, Зафатівка, Грузьке, Путійська, Степанівка, Путивль, Клепали, Карпилівка, Кошари, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 10.00
Залізобетонний 10.06 1 хв  10.07 6 хв 
Лобківка 10.11 1 хв  10.12 11 хв 
Калинівка 10.16 1 хв  10.17 16 хв 
Джигаївка 10.22 1 хв  10.23 22 хв 
Дубов'язівка 10.27 1 хв  10.28 27 хв 
В'язове 10.31 1 хв  10.32 31 хв 
Дубинка 10.37 1 хв  10.38 37 хв 
Зафатівка 10.41 1 хв  10.42 41 хв 
Грузьке 10.46 1 хв  10.47 46 хв 
Путійська 10.52 1 хв  10.53 52 хв 
Степанівка 11.01 1 хв  11.02 1 г  1 хв 
Путивль 11.12 1 хв  11.13 1 г  12 хв 
Клепали 11.21 1 хв  11.22 1 г  21 хв 
Карпилівка 11.26 1 хв  11.27 1 г  26 хв 
Кошари 11.34 1 хв  11.35 1 г  34 хв 
Бабаківка 11.40 1 хв  11.41 1 г  40 хв 
Ворожба-Пас. 11.52 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6304 Конотоп — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930