У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304 Конотоп — Ворожба Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Конотоп - Ворожба номер 6304 відправляється зі станції Конотоп о 15.01 і прибуває на станцію Ворожба-Пас. о 16.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 31 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6304 Конотоп - Ворожба пролягає по таким станціям як Залізобетонний, Лобківка, Калинівка, Джигаївка, Дубов'язівка, В'язове, Дубинка, Зафатівка, Грузьке, Путійська, Степанівка, Путивль, Клепали, Карпилівка, Кошари, Бабаківка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Конотоп 15.01
Залізобетонний 15.07 1 хв  15.08 6 хв 
Лобківка 15.12 1 хв  15.13 11 хв 
Калинівка 15.16 1 хв  15.17 15 хв 
Джигаївка 15.22 1 хв  15.23 21 хв 
Дубов'язівка 15.27 1 хв  15.28 26 хв 
В'язове 15.31 1 хв  15.32 30 хв 
Дубинка 15.37 1 хв  15.38 36 хв 
Зафатівка 15.41 1 хв  15.42 40 хв 
Грузьке 15.45 1 хв  15.46 44 хв 
Путійська 15.51 1 хв  15.52 50 хв 
Степанівка 15.59 1 хв  16.00 58 хв 
Путивль 16.09 1 хв  16.10 1 г  8 хв 
Клепали 16.18 1 хв  16.19 1 г  17 хв 
Карпилівка 16.23 1 хв  16.24 1 г  22 хв 
Кошари 16.30 1 хв  16.31 1 г  29 хв 
Бабаківка 16.36 1 хв  16.37 1 г  35 хв 
Ворожба-Пас. 16.48 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6304 Конотоп — Ворожба-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728