У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6304-6303 Одеса — Кароліно-Бугаз Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Кароліно-Бугаз номер 6304-6303 відправляється зі станції Одеса-Головна о 08.44 і прибуває на станцію Кароліно-Бугаз о 10.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6304-6303 Одеса - Кароліно-Бугаз пролягає по таким станціям як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 08.44
Одеса-Мала 08.49 2 хв  08.51 5 хв 
Одеса-Поїзна 08.54 1 хв  08.55 10 хв 
Одеса-Застава-1 08.59 1 хв  09.00 15 хв 
Одеса-Західна 09.09 1 хв  09.10 25 хв 
9 Км 09.14 1 хв  09.15 30 хв 
Сухий Лиман 09.19 1 хв  09.20 35 хв 
13 Км 09.24 1 хв  09.25 40 хв 
Ксенієве 09.29 1 хв  09.30 45 хв 
Ім. І. А. Ємця 09.35 1 хв  09.36 51 хв 
Пост 22 Км 09.40 1 хв  09.41 56 хв 
Пост 25 Км 09.45 2 хв  09.47 1 г  1 хв 
Аккаржа 09.52 1 хв  09.53 1 г  8 хв 
Зоря 10.00 1 хв  10.01 1 г  16 хв 
Барабой 10.06 2 хв  10.08 1 г  22 хв 
41 Км 10.12 1 хв  10.13 1 г  28 хв 
Путійська 10.17 1 хв  10.18 1 г  33 хв 
Студентська 10.21 1 хв  10.22 1 г  37 хв 
Нагірна 10.25 1 хв  10.26 1 г  41 хв 
Кароліно-Бугаз 10.31 1 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6304-6303 Одеса-Головна — Кароліно-Бугаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031