У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6305 Харків — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Люботин номер 6305 відправляється зі станції Харків-Пас. о 08.00 і прибуває на станцію Люботин о 08.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6305 Харків - Люботин пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 08.00
Новоселівка 08.05 1 хв  08.06 5 хв 
Нова Баварія 08.14 1 хв  08.15 14 хв 
Хвилинка 08.17 1 хв  08.18 17 хв 
Рижів 08.22 1 хв  08.23 22 хв 
Пісочин 08.26 2 хв  08.28 26 хв 
Рай-Оленівка 08.31 1 хв  08.32 31 хв 
Коротич 08.35 1 хв  08.36 35 хв 
Водяна 08.43 1 хв  08.44 43 хв 
Люботин 08.48 48 хв 

У розкладі поїзда 6305 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031