У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306 Жмеринка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Козятин номер 6306 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.32 і прибуває на станцію Козятин-1 о 17.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 33 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6306 Жмеринка - Козятин пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.32
Тартак 14.42 1 хв  14.43 10 хв 
Браїлів 14.47 1 хв  14.48 15 хв 
Козачівка 14.51 1 хв  14.52 19 хв 
Могилівка 14.59 1 хв  15.00 27 хв 
Гнівань 15.04 1 хв  15.05 32 хв 
Селищанський 15.09 1 хв  15.10 37 хв 
Яришівка 15.15 1 хв  15.16 43 хв 
Веселка 15.19 1 хв  15.20 47 хв 
Тюшки 15.23 1 хв  15.24 51 хв 
Порпурівський 15.29 1 хв  15.30 57 хв 
Вінниця 15.37 5 хв  15.42 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 15.49 1 хв  15.50 1 г  17 хв 
Десенка 15.58 1 хв  15.59 1 г  26 хв 
Сосонка 16.03 1 хв  16.04 1 г  31 хв 
Сальницький 16.08 1 хв  16.09 1 г  36 хв 
Калинівка-1 16.14 1 хв  16.15 1 г  42 хв 
Варшиця 16.18 1 хв  16.19 1 г  46 хв 
Гулівці 16.23 1 хв  16.24 1 г  51 хв 
Черепашинці 16.30 1 хв  16.31 1 г  58 хв 
Голендри 16.38 1 хв  16.39 2 г  6 хв 
Миколаївка 16.45 1 хв  16.46 2 г  13 хв 
Кордишівка 16.52 1 хв  16.53 2 г  20 хв 
Сигнал 16.58 1 хв  16.59 2 г  26 хв 
Козятин-1 17.05 2 г  33 хв 

У розкладі поїзда 6306 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930