У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306 Жмеринка — Козятин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Козятин номер 6306 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.22 і прибуває на станцію Козятин-1 о 16.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 7 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6306 Жмеринка - Козятин пролягає по таким станціям як Браїлів, Могилівка, Селищанський, Веселка, Порпурівський, Вінниця-Вантажна, Сосонка, Калинівка-1, Гулівці, Голендри, Кордишівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.22
Тартак 14.32 1 хв  14.33 10 хв 
Браїлів 14.37 1 хв  14.38 15 хв 
Козачівка 14.41 1 хв  14.42 19 хв 
Могилівка 14.49 1 хв  14.50 27 хв 
Гнівань 14.54 1 хв  14.55 32 хв 
Селищанський 14.59 1 хв  15.00 37 хв 
Яришівка 15.05 1 хв  15.06 43 хв 
Веселка 15.09 1 хв  15.10 47 хв 
Тюшки 15.13 1 хв  15.14 51 хв 
Порпурівський 15.19 1 хв  15.20 57 хв 
Вінниця 15.27 5 хв  15.32 1 г  5 хв 
Вінниця-Вантажна 15.39 1 хв  15.40 1 г  17 хв 
Десенка 15.48 1 хв  15.49 1 г  26 хв 
Сосонка 15.53 1 хв  15.54 1 г  31 хв 
Сальницький 15.58 1 хв  15.59 1 г  36 хв 
Калинівка-1 16.04 1 хв  16.05 1 г  42 хв 
Воршиця 16.09 1 хв  16.10 1 г  47 хв 
Гулівці 16.14 1 хв  16.15 1 г  52 хв 
Черепашинці 16.21 1 хв  16.22 1 г  59 хв 
Голендри 16.29 1 хв  16.30 2 г  7 хв 
Миколаївка 16.36 1 хв  16.37 2 г  14 хв 
Кордишівка 16.43 1 хв  16.44 2 г  21 хв 
Сигнал 16.49 1 хв  16.50 2 г  27 хв 
Козятин-1 16.56 2 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6306 Жмеринка-Пас. — Козятин-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28