У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6306 Жмеринка — Вінниця Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вінниця номер 6306 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 07.42 і прибуває на станцію Вінниця о 08.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6306 Жмеринка - Вінниця пролягає по таким станціям як Тартак, Браїлів, Козачівка, Демидівка, Могилівка, Гнівань, Селищанський, Яришівка, Веселка, Тюшки, Порпурівський.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 07.42
Тартак 07.52 1 хв  07.53 10 хв 
Браїлів 07.57 1 хв  07.58 15 хв 
Козачівка 08.01 1 хв  08.02 19 хв 
Демидівка 08.06 1 хв  08.07 24 хв 
Могилівка 08.10 1 хв  08.11 28 хв 
Гнівань 08.14 1 хв  08.15 32 хв 
Селищанський 08.19 1 хв  08.20 37 хв 
Яришівка 08.25 1 хв  08.26 43 хв 
Веселка 08.29 1 хв  08.30 47 хв 
Тюшки 08.33 1 хв  08.34 51 хв 
Порпурівський 08.39 1 хв  08.40 57 хв 
Вінниця 08.47 1 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6306 Жмеринка-Пас. — Вінниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031