У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6307 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6307 відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.20 і прибуває на станцію Мерчик о 08.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 15 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6307 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.20
Новоселівка 07.25 1 хв  07.26 5 хв 
Нова Баварія 07.34 1 хв  07.35 14 хв 
Хвилинка 07.37 1 хв  07.38 17 хв 
Рижів 07.41 1 хв  07.42 21 хв 
Пісочин 07.45 2 хв  07.47 25 хв 
Рай-Оленівка 07.50 1 хв  07.51 30 хв 
Коротич 07.54 1 хв  07.55 34 хв 
Водяна 08.02 1 хв  08.03 42 хв 
Люботин 08.07 1 хв  08.08 47 хв 
Любівка 08.12 1 хв  08.13 52 хв 
Майський 08.17 1 хв  08.18 57 хв 
Манченки 08.22 1 хв  08.23 1 г  2 хв 
Горіховий Гай 08.27 1 хв  08.28 1 г  7 хв 
Просторе 08.32 1 хв  08.33 1 г  12 хв 
Мерчик 08.37 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6307 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031