У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6308 сполученням Одеса-Головна - Білгород-Дністровський відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.58 і прибуває на станцію Білгород-Дністровський о 16.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 30 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Одеса-Поїзна, Одеса-Західна, Сухий Лиман, Ксенієве, Пост 22 Км, Аккаржа, Барабой, Путійська, Нагірна, Лиманська, Дружба, Бугаз, Шабо.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.58
Одеса-Мала 14.02 2 хв  14.04 4 хв 
Одеса-Поїзна 14.07 1 хв  14.08 9 хв 
Житомирська 14.15 1 хв  14.16 17 хв 
Одеса-Західна 14.18 1 хв  14.19 20 хв 
9 Км 14.25 1 хв  14.26 27 хв 
Сухий Лиман 14.30 1 хв  14.31 32 хв 
13 Км 14.35 1 хв  14.36 37 хв 
Ксенієве 14.40 2 хв  14.42 42 хв 
Ім. І. А. Ємця 14.47 1 хв  14.48 49 хв 
Пост 22 Км 14.51 1 хв  14.52 53 хв 
Пост 25 Км 14.55 2 хв  14.57 57 хв 
Аккаржа 15.03 1 хв  15.04 1 г  5 хв 
Зоря 15.11 1 хв  15.12 1 г  13 хв 
Барабой 15.17 3 хв  15.20 1 г  19 хв 
41 Км 15.24 1 хв  15.25 1 г  26 хв 
Путійська 15.30 1 хв  15.31 1 г  32 хв 
Студентська 15.34 1 хв  15.35 1 г  36 хв 
Нагірна 15.38 1 хв  15.39 1 г  40 хв 
Кароліно-Бугаз 15.43 1 хв  15.44 1 г  45 хв 
Лиманська 15.47 1 хв  15.48 1 г  49 хв 
Морська 15.50 1 хв  15.51 1 г  52 хв 
Дружба 15.54 1 хв  15.55 1 г  56 хв 
Сонячна 15.57 1 хв  15.58 1 г  59 хв 
Бугаз 16.02 1 хв  16.03 2 г  4 хв 
Прибережне 16.08 1 хв  16.09 2 г  10 хв 
Шабо 16.15 1 хв  16.16 2 г  17 хв 
Тіра 16.19 1 хв  16.20 2 г  21 хв 
Білгород-Дністровський 16.28 2 г  30 хв 

У розкладі поїзда 6308 Одеса-Головна — Білгород-Дністровський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031