У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6309 Харків-Пас. — Люботин Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6309 сполученням Харків-Пас. - Люботин відправляється зі станції Харків-Пас. о 07.48 і прибуває на станцію Люботин о 08.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 07.48
Новоселівка 07.53 1 хв  07.54 5 хв 
Нова Баварія 08.01 1 хв  08.02 13 хв 
Хвилинка 08.05 1 хв  08.06 17 хв 
Рижів 08.10 1 хв  08.11 22 хв 
Пісочин 08.14 2 хв  08.16 26 хв 
Рай-Оленівка 08.19 1 хв  08.20 31 хв 
Коротич 08.23 1 хв  08.24 35 хв 
Водяна 08.30 1 хв  08.31 42 хв 
Люботин 08.36 48 хв 

У розкладі поїзда 6309 Харків-Пас. — Люботин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031