У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6313 сполученням Тимкове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Тимкове о 14.15 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Згода, Новоданилівка, Казанка, Новий Буг, Новополтавка, Барвінок, Баштанка, Явкине, Городня, Грейгове, Дослідна, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 14.15
Долинська 14.31 15 хв  14.46 16 хв 
Згода 14.55 2 хв  14.57 40 хв 
Данилівка 15.04 1 хв  15.05 49 хв 
Новоданилівка 15.12 5 хв  15.17 57 хв 
Дмитрівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  8 хв 
Казанка 15.30 2 хв  15.32 1 г  15 хв 
Добровільський 15.46 5 хв  15.51 1 г  31 хв 
Новий Буг 16.05 2 хв  16.07 1 г  50 хв 
Загальна Користь 16.14 1 хв  16.15 1 г  59 хв 
Новополтавка 16.27 2 хв  16.29 2 г  12 хв 
Технікум 16.35 2 хв  16.37 2 г  20 хв 
Барвінок 16.42 2 хв  16.44 2 г  27 хв 
Горожене 16.49 2 хв  16.51 2 г  34 хв 
Баштанка 16.56 2 хв  16.58 2 г  41 хв 
Розсадник-1 17.07 2 хв  17.09 2 г  52 хв 
Явкине 17.13 2 хв  17.15 2 г  58 хв 
Лоцкине 17.29 6 хв  17.35 3 г  14 хв 
Городня 17.40 2 хв  17.42 3 г  25 хв 
Мар'янівка 17.47 2 хв  17.49 3 г  32 хв 
Грейгове 17.58 2 хв  18.00 3 г  43 хв 
Горохівка 18.18 2 хв  18.20 4 г  3 хв 
Дослідна 18.25 2 хв  18.27 4 г  10 хв 
Депо 18.35 2 хв  18.37 4 г  20 хв 
Миколаїв-Пас. 18.42 3 хв  18.45 4 г  27 хв 
Пост 230 Км 18.51 1 хв  18.52 4 г  36 хв 
Нове Садівництво 18.59 1 хв  19.00 4 г  44 хв 
Суднобудівників 19.03 1 хв  19.04 4 г  48 хв 
Миколаїв Вантажний 19.11 4 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930