У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Тимкове — Миколаїв Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Тимкове - Миколаїв номер 6313 відправляється зі станції Тимкове о 14.23 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Згода, Новоданилівка, Казанка, Новий Буг, Новополтавка, Барвінок, Баштанка, Явкине, Городня, Грейгове, Дослідна, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 14.23
Долинська 14.40 16 хв  14.56 17 хв 
Згода 15.06 2 хв  15.08 43 хв 
Данилівка 15.17 1 хв  15.18 54 хв 
Новоданилівка 15.28 1 хв  15.29 1 г  5 хв 
Дмитрівка 15.36 1 хв  15.37 1 г  13 хв 
Казанка 15.43 6 хв  15.49 1 г  20 хв 
Добровільський 16.04 6 хв  16.10 1 г  41 хв 
Новий Буг 16.24 2 хв  16.26 2 г  1 хв 
Загальна Користь 16.36 2 хв  16.38 2 г  13 хв 
Новополтавка 16.50 6 хв  16.56 2 г  27 хв 
Технікум 17.02 2 хв  17.04 2 г  39 хв 
Барвінок 17.09 2 хв  17.11 2 г  46 хв 
Горожене 17.16 2 хв  17.18 2 г  53 хв 
Баштанка 17.23 2 хв  17.25 3 г 
Розсадник-1 17.33 2 хв  17.35 3 г  10 хв 
Явкине 17.40 6 хв  17.46 3 г  17 хв 
Лоцкине 18.00 2 хв  18.02 3 г  37 хв 
Городня 18.06 2 хв  18.08 3 г  43 хв 
Мар'янівка 18.12 2 хв  18.14 3 г  49 хв 
Грейгове 18.23 2 хв  18.25 4 г 
Горохівка 18.42 2 хв  18.44 4 г  19 хв 
Дослідна 18.48 2 хв  18.50 4 г  25 хв 
Депо 18.58 2 хв  19.00 4 г  35 хв 
Миколаїв-Пас. 19.04 3 хв  19.07 4 г  41 хв 
Пост 230 Км 19.12 1 хв  19.13 4 г  49 хв 
Нове Садівництво 19.19 1 хв  19.20 4 г  56 хв 
Суднобудівників 19.23 1 хв  19.24 5 г 
Миколаїв Вантажний 19.31 5 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31