У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6313 сполученням Тимкове - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Тимкове о 14.15 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 19.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Згода, Новоданилівка, Казанка, Новий Буг, Новополтавка, Барвінок, Баштанка, Явкине, Городня, Грейгове, Дослідна, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тимкове 14.15
Долинська 14.31 15 хв  14.46 16 хв 
Згода 14.55 2 хв  14.57 40 хв 
Данилівка 15.04 1 хв  15.05 49 хв 
Новоданилівка 15.12 5 хв  15.17 57 хв 
Дмитрівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  8 хв 
Казанка 15.30 2 хв  15.32 1 г  15 хв 
Добровільський 15.46 5 хв  15.51 1 г  31 хв 
Новий Буг 16.05 2 хв  16.07 1 г  50 хв 
Загальна Користь 16.14 1 хв  16.15 1 г  59 хв 
Новополтавка 16.27 2 хв  16.29 2 г  12 хв 
Технікум 16.35 2 хв  16.37 2 г  20 хв 
Барвінок 16.42 2 хв  16.44 2 г  27 хв 
Горожене 16.49 2 хв  16.51 2 г  34 хв 
Баштанка 16.56 2 хв  16.58 2 г  41 хв 
Розсадник-1 17.07 2 хв  17.09 2 г  52 хв 
Явкине 17.13 2 хв  17.15 2 г  58 хв 
Лоцкине 17.29 6 хв  17.35 3 г  14 хв 
Городня 17.40 2 хв  17.42 3 г  25 хв 
Мар'янівка 17.47 2 хв  17.49 3 г  32 хв 
Грейгове 17.58 2 хв  18.00 3 г  43 хв 
Горохівка 18.18 2 хв  18.20 4 г  3 хв 
Дослідна 18.25 2 хв  18.27 4 г  10 хв 
Депо 18.35 2 хв  18.37 4 г  20 хв 
Миколаїв-Пас. 18.42 3 хв  18.45 4 г  27 хв 
Пост 230 Км 18.51 1 хв  18.52 4 г  36 хв 
Нове Садівництво 18.59 1 хв  19.00 4 г  44 хв 
Суднобудівників 19.03 1 хв  19.04 4 г  48 хв 
Миколаїв Вантажний 19.11 4 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6313 Тимкове — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031