У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 08.50 і прибуває на станцію Тимкове о 14.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 12 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Дослідна, Грейгове, Городня, Явкине, Баштанка, Барвінок, Новополтавка, Новий Буг, Казанка, Новоданилівка, Згода.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 08.50
Суднобудівників 08.56 1 хв  08.57 6 хв 
Нове Садівництво 09.00 1 хв  09.01 10 хв 
Пост 230 Км 09.07 1 хв  09.08 17 хв 
Миколаїв-Пас. 09.13 3 хв  09.16 23 хв 
Депо 09.20 2 хв  09.22 30 хв 
Дослідна 09.30 2 хв  09.32 40 хв 
Горохівка 09.39 2 хв  09.41 49 хв 
Грейгове 10.00 12 хв  10.12 1 г  10 хв 
Мар'янівка 10.20 2 хв  10.22 1 г  30 хв 
Городня 10.26 2 хв  10.28 1 г  36 хв 
Лоцкине 10.32 2 хв  10.34 1 г  42 хв 
Явкине 10.48 2 хв  10.50 1 г  58 хв 
Розсадник-1 10.54 1 хв  10.55 2 г  4 хв 
Баштанка 11.05 1 хв  11.06 2 г  15 хв 
Горожене 11.11 2 хв  11.13 2 г  21 хв 
Барвінок 11.18 1 хв  11.19 2 г  28 хв 
Технікум 11.24 1 хв  11.25 2 г  34 хв 
Новополтавка 11.31 2 хв  11.33 2 г  41 хв 
Загальна Користь 11.45 1 хв  11.46 2 г  55 хв 
Новий Буг 11.53 2 хв  11.55 3 г  3 хв 
Добровільський 12.09 5 хв  12.14 3 г  19 хв 
Казанка 12.29 5 хв  12.34 3 г  39 хв 
Дмитрівка 12.40 1 хв  12.41 3 г  50 хв 
Новоданилівка 12.48 2 хв  12.50 3 г  58 хв 
Данилівка 12.59 1 хв  13.00 4 г  9 хв 
Згода 13.09 2 хв  13.11 4 г  19 хв 
Долинська 13.21 25 хв  13.46 4 г  31 хв 
Тимкове 14.02 5 г  12 хв 

У розкладі поїзда 6314 Миколаїв Вантажний — Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031