У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6314 Вапнярка — Жмеринка-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6314 сполученням Вапнярка - Жмеринка-Пас. відправляється зі станції Вапнярка о 12.13 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 13.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 12.13
Журавлівка 12.24 1 хв  12.25 11 хв 
Шура 12.32 1 хв  12.33 19 хв 
Юрківка 12.40 1 хв  12.41 27 хв 
Шпиків 12.47 1 хв  12.48 34 хв 
Рахни 12.57 1 хв  12.58 44 хв 
Бушинка 13.03 1 хв  13.04 50 хв 
Краснівка 13.11 1 хв  13.12 58 хв 
Ярошенка 13.19 1 хв  13.20 1 г  6 хв 
Митланівка 13.25 1 хв  13.26 1 г  12 хв 
Будки 13.29 1 хв  13.30 1 г  16 хв 
1132 Км 13.34 1 хв  13.35 1 г  21 хв 
Жуківці 13.40 1 хв  13.41 1 г  27 хв 
Садова 13.44 1 хв  13.45 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 13.50 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6314 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031