У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6315 Ковель — Заболоття Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6315 сполученням Ковель - Заболоття відправляється зі станції Ковель о 20.23 і прибуває на станцію Заболоття о 21.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 36 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 11 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Вербка, Мощена, Гредьки, Журавлини, Мизове, Борзова, Вижва, Чевель, Кримне, Людка, Краска.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ковель 20.23
Вербка 20.29 1 хв  20.30 6 хв 
Мощена 20.42 1 хв  20.43 19 хв 
Гредьки 20.49 1 хв  20.50 26 хв 
Журавлини 20.55 1 хв  20.56 32 хв 
Мизове 21.01 1 хв  21.02 38 хв 
Борзова 21.10 1 хв  21.11 47 хв 
Вижва 21.16 1 хв  21.17 53 хв 
Чевель 21.25 1 хв  21.26 1 г  2 хв 
Кримне 21.33 1 хв  21.34 1 г  10 хв 
Людка 21.41 1 хв  21.42 1 г  18 хв 
Краска 21.49 1 хв  21.50 1 г  26 хв 
Заболоття 21.59 1 г  36 хв 

У розкладі поїзда 6315 Ковель — Заболоття можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031