У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 07.06 і прибуває на станцію Харків-Левада о 08.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

01,02,03,07,08 січня 2021р відмінено.
з 2020-12-27 по 2021-01-31: е/п6318 Мерчик-Х-Левада 01,02,03,07,08/01 відмінено

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 07.06
Просторе 07.09 1 хв  07.10 3 хв 
Горіховий Гай 07.15 1 хв  07.16 9 хв 
Манченки 07.20 1 хв  07.21 14 хв 
Майський 07.24 2 хв  07.26 18 хв 
Любівка 07.31 1 хв  07.32 25 хв 
Люботин 07.37 3 хв  07.40 31 хв 
Водяна 07.44 1 хв  07.45 38 хв 
Коротич 07.53 1 хв  07.54 47 хв 
Нова Баварія 08.06 1 хв  08.07 1 г 
6 Км 08.15 1 хв  08.16 1 г  9 хв 
Харків-Левада 08.34 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6318 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728