У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6318 Мерчик — Харків-Левада Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6318 сполученням Мерчик - Харків-Левада відправляється зі станції Мерчик о 07.06 і прибуває на станцію Харків-Левада о 08.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 28 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія, 6 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 07.06
Просторе 07.09 1 хв  07.10 3 хв 
Горіховий Гай 07.15 1 хв  07.16 9 хв 
Манченки 07.20 1 хв  07.21 14 хв 
Майський 07.24 2 хв  07.26 18 хв 
Любівка 07.31 1 хв  07.32 25 хв 
Люботин 07.37 3 хв  07.40 31 хв 
Водяна 07.44 1 хв  07.45 38 хв 
Коротич 07.53 1 хв  07.54 47 хв 
Нова Баварія 08.06 1 хв  08.07 1 г 
6 Км 08.15 1 хв  08.16 1 г  9 хв 
Харків-Левада 08.34 1 г  28 хв 

У розкладі поїзда 6318 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031