У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6319 Харків — Мерчик Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Харків - Мерчик номер 6319 відправляється зі станції Харків-Пас. о 11.47 і прибуває на станцію Мерчик о 14.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 13 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6319 Харків - Мерчик пролягає по таким станціям як Новоселівка, Нова Баварія, Хвилинка, Рижів, Пісочин, Рай-Оленівка, Коротич, Водяна, Люботин, Любівка, Майський, Манченки, Горіховий Гай, Просторе.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

13,16,18/05/2022: п.6319 Харків-Пас. - Мерчик на дільниці Харків-Пас. - Люботин відмінено 19, 20 травня 2022 поїзд № 6319 Харків-Пас. - Мерчик до ст. Нова Баварія слідує згідно діючого розкладу, далі відправлення зі ст. Нова Баварія 12- 03, прибуття на ст. Люботин 12-40, далі діючим розкладом

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 11.47
Новоселівка 11.52 1 хв  11.53 5 хв 
Нова Баварія 12.01 1 хв  12.02 14 хв 
Хвилинка 12.04 1 хв  12.05 17 хв 
Рижів 12.09 1 хв  12.10 22 хв 
Пісочин 12.13 2 хв  12.15 26 хв 
Рай-Оленівка 12.18 1 хв  12.19 31 хв 
Коротич 12.22 1 хв  12.23 35 хв 
Водяна 12.29 1 хв  12.30 42 хв 
Люботин 12.35 55 хв  13.30 48 хв 
Любівка 13.35 1 хв  13.36 1 г  48 хв 
Майський 13.40 1 хв  13.41 1 г  53 хв 
Манченки 13.45 1 хв  13.46 1 г  58 хв 
Горіховий Гай 13.49 1 хв  13.50 2 г  2 хв 
Просторе 13.54 1 хв  13.55 2 г  7 хв 
Мерчик 14.00 2 г  13 хв 

У розкладі поїзда 6319 Харків-Пас. — Мерчик можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930