У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Каховка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Каховка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Каховка о 03.15 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 5 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Козацька, Україна, Івано-Копине, Любине, Славутич, Супутник, Полігон, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каховка 03.15
Електромаш 03.22 2 хв  03.24 7 хв 
Козацька 03.33 2 хв  03.35 18 хв 
Матросівка 04.00 2 хв  04.02 45 хв 
Україна 04.11 2 хв  04.13 56 хв 
Радгоспна 04.24 2 хв  04.26 1 г  9 хв 
Івано-Копине 04.39 2 хв  04.41 1 г  24 хв 
Снігурівка 04.54 2 хв  04.56 1 г  39 хв 
Любине 05.10 2 хв  05.12 1 г  55 хв 
Новопетрівка 05.18 2 хв  05.20 2 г  3 хв 
Славутич 05.26 2 хв  05.28 2 г  11 хв 
Засілля 05.40 5 хв  05.45 2 г  25 хв 
Супутник 05.57 2 хв  05.59 2 г  42 хв 
Водник 06.08 7 хв  06.15 2 г  53 хв 
Полігон 06.26 2 хв  06.28 3 г  11 хв 
Депо 06.39 2 хв  06.41 3 г  24 хв 
Миколаїв-Пас. 06.45 5 хв  06.50 3 г  30 хв 
Пост 230 Км 06.56 1 хв  06.57 3 г  41 хв 
Нове Садівництво 07.06 1 хв  07.07 3 г  51 хв 
Суднобудівників 07.11 1 хв  07.12 3 г  56 хв 
Миколаїв Вантажний 07.20 4 г  5 хв 

У розкладі поїзда 6321 Каховка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031