У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Каховка — Миколаїв Вантажний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Нічний приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Каховка - Миколаїв Вантажний відправляється зі станції Каховка о 03.15 і прибуває на станцію Миколаїв Вантажний о 07.09 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 54 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Козацька, Україна, Івано-Копине, Любине, Славутич, Супутник, Полігон, Миколаїв-Пас., Нове Садівництво.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Каховка 03.15
Електромаш 03.24 2 хв  03.26 9 хв 
Козацька 03.38 2 хв  03.40 23 хв 
Матросівка 04.04 2 хв  04.06 49 хв 
Україна 04.16 2 хв  04.18 1 г  1 хв 
Радгоспна 04.31 2 хв  04.33 1 г  16 хв 
Івано-Копине 04.47 2 хв  04.49 1 г  32 хв 
Снігурівка 05.05 2 хв  05.07 1 г  50 хв 
Любине 05.20 2 хв  05.22 2 г  5 хв 
Новопетрівка 05.28 2 хв  05.30 2 г  13 хв 
Славутич 05.36 2 хв  05.38 2 г  21 хв 
Засілля 05.50 2 хв  05.52 2 г  35 хв 
Супутник 06.02 2 хв  06.04 2 г  47 хв 
Водник 06.12 2 хв  06.14 2 г  57 хв 
Полігон 06.22 2 хв  06.24 3 г  7 хв 
Депо 06.33 2 хв  06.35 3 г  18 хв 
Миколаїв-Пас. 06.38 3 хв  06.41 3 г  23 хв 
Пост 230 Км 06.46 1 хв  06.47 3 г  31 хв 
Нове Садівництво 06.56 1 хв  06.57 3 г  41 хв 
Суднобудівників 07.00 1 хв  07.01 3 г  45 хв 
Миколаїв Вантажний 07.09 3 г  54 хв 

У розкладі поїзда 6321 Каховка — Миколаїв Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031