У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6321 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6321 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 10.01 і прибуває на станцію Вапнярка о 11.41 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 10.01
Садова 10.06 1 хв  10.07 5 хв 
Жуківці 10.10 1 хв  10.11 9 хв 
1132 Км 10.16 1 хв  10.17 15 хв 
Будки 10.21 1 хв  10.22 20 хв 
Митланівка 10.25 1 хв  10.26 24 хв 
Ярошенка 10.32 1 хв  10.33 31 хв 
Краснівка 10.42 1 хв  10.43 41 хв 
Бушинка 10.50 1 хв  10.51 49 хв 
Рахни 10.56 1 хв  10.57 55 хв 
Шпиків 11.02 1 хв  11.03 1 г  1 хв 
Юрківка 11.12 1 хв  11.13 1 г  11 хв 
Шура 11.21 1 хв  11.22 1 г  20 хв 
Журавлівка 11.30 1 хв  11.31 1 г  29 хв 
Вапнярка 11.41 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6321 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031