У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Миколаїв Вантажний — Каховка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка відправляється зі станції Миколаїв Вантажний о 17.28 і прибуває на станцію Каховка о 21.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Нове Садівництво, Миколаїв-Пас., Полігон, Супутник, Славутич, Любине, Івано-Копине, Україна, Козацька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв Вантажний 17.28
Суднобудівників 17.35 1 хв  17.36 7 хв 
Нове Садівництво 17.39 1 хв  17.40 11 хв 
Пост 230 Км 17.46 1 хв  17.47 18 хв 
Миколаїв-Пас. 17.53 3 хв  17.56 25 хв 
Депо 17.59 2 хв  18.01 31 хв 
Полігон 18.10 2 хв  18.12 42 хв 
Водник 18.20 2 хв  18.22 52 хв 
Супутник 18.31 2 хв  18.33 1 г  3 хв 
Засілля 18.44 2 хв  18.46 1 г  16 хв 
Славутич 18.59 2 хв  19.01 1 г  31 хв 
Новопетрівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  40 хв 
Любине 19.19 2 хв  19.21 1 г  51 хв 
Снігурівка 19.36 2 хв  19.38 2 г  8 хв 
Івано-Копине 19.54 2 хв  19.56 2 г  26 хв 
Радгоспна 20.10 2 хв  20.12 2 г  42 хв 
Україна 20.21 2 хв  20.23 2 г  53 хв 
Матросівка 20.31 2 хв  20.33 3 г  3 хв 
Козацька 20.57 2 хв  20.59 3 г  29 хв 
Електромаш 21.09 2 хв  21.11 3 г  41 хв 
Каховка 21.20 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6322 Миколаїв Вантажний — Каховка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031