У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6322 відправляється зі станції Вапнярка о 05.29 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6322 Вапнярка - Жмеринка пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 05.29
Журавлівка 05.39 1 хв  05.40 10 хв 
Шура 05.47 1 хв  05.48 18 хв 
Юрківка 05.55 1 хв  05.56 26 хв 
Шпиків 06.02 1 хв  06.03 33 хв 
Рахни 06.12 1 хв  06.13 43 хв 
Бушинка 06.18 1 хв  06.19 49 хв 
Краснівка 06.26 1 хв  06.27 57 хв 
Ярошенка 06.35 1 хв  06.36 1 г  6 хв 
Митланівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  12 хв 
Будки 06.45 1 хв  06.46 1 г  16 хв 
1132 Км 06.50 1 хв  06.51 1 г  21 хв 
Жуківці 06.56 1 хв  06.57 1 г  27 хв 
Садова 07.00 1 хв  07.01 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 07.06 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6322 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930