У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6322 Вапнярка — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Вапнярка - Жмеринка номер 6322 відправляється зі станції Вапнярка о 05.33 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 37 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6322 Вапнярка - Жмеринка пролягає по таким станціям як Журавлівка, Шура, Юрківка, Шпиків, Рахни, Бушинка, Краснівка, Ярошенка, Митланівка, Будки, 1132 Км, Жуківці, Садова.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вапнярка 05.33
Журавлівка 05.43 1 хв  05.44 10 хв 
Шура 05.51 1 хв  05.52 18 хв 
Юрківка 05.59 1 хв  06.00 26 хв 
Шпиків 06.06 1 хв  06.07 33 хв 
Рахни 06.16 1 хв  06.17 43 хв 
Бушинка 06.22 1 хв  06.23 49 хв 
Краснівка 06.30 1 хв  06.31 57 хв 
Ярошенка 06.39 1 хв  06.40 1 г  6 хв 
Митланівка 06.45 1 хв  06.46 1 г  12 хв 
Будки 06.49 1 хв  06.50 1 г  16 хв 
1132 Км 06.54 1 хв  06.55 1 г  21 хв 
Жуківці 07.00 1 хв  07.01 1 г  27 хв 
Садова 07.04 1 хв  07.05 1 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 07.10 1 г  37 хв 

У розкладі поїзда 6322 Вапнярка — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031