У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6323 Жмеринка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вапнярка номер 6323 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 13.16 і прибуває на станцію Вапнярка о 14.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6323 Жмеринка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 13.16
Садова 13.21 1 хв  13.22 5 хв 
Жуківці 13.25 1 хв  13.26 9 хв 
1132 Км 13.31 1 хв  13.32 15 хв 
Будки 13.36 1 хв  13.37 20 хв 
Митланівка 13.40 1 хв  13.41 24 хв 
Ярошенка 13.47 1 хв  13.48 31 хв 
Краснівка 13.57 1 хв  13.58 41 хв 
Бушинка 14.05 1 хв  14.06 49 хв 
Рахни 14.11 1 хв  14.12 55 хв 
Шпиків 14.17 1 хв  14.18 1 г  1 хв 
Юрківка 14.27 1 хв  14.28 1 г  11 хв 
Шура 14.36 1 хв  14.37 1 г  20 хв 
Журавлівка 14.45 1 хв  14.46 1 г  29 хв 
Вапнярка 14.56 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930