У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6323 Жмеринка — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Жмеринка - Вапнярка номер 6323 відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 13.00 і прибуває на станцію Вапнярка о 14.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6323 Жмеринка - Вапнярка пролягає по таким станціям як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 13.00
Садова 13.05 1 хв  13.06 5 хв 
Жуківці 13.09 1 хв  13.10 9 хв 
1132 Км 13.15 1 хв  13.16 15 хв 
Будки 13.20 1 хв  13.21 20 хв 
Митланівка 13.24 1 хв  13.25 24 хв 
Ярошенка 13.31 1 хв  13.32 31 хв 
Краснівка 13.41 1 хв  13.42 41 хв 
Бушинка 13.49 1 хв  13.50 49 хв 
Рахни 13.55 1 хв  13.56 55 хв 
Шпиків 14.01 1 хв  14.02 1 г  1 хв 
Юрківка 14.11 1 хв  14.12 1 г  11 хв 
Шура 14.20 1 хв  14.21 1 г  20 хв 
Журавлівка 14.29 1 хв  14.30 1 г  29 хв 
Вапнярка 14.40 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31