У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6323 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 13.54 і прибуває на станцію Вапнярка о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 13.54
Садова 13.59 1 хв  14.00 5 хв 
Жуківці 14.03 1 хв  14.04 9 хв 
1132 Км 14.09 1 хв  14.10 15 хв 
Будки 14.14 1 хв  14.15 20 хв 
Митланівка 14.18 1 хв  14.19 24 хв 
Ярошенка 14.25 1 хв  14.26 31 хв 
Краснівка 14.35 1 хв  14.36 41 хв 
Бушинка 14.43 1 хв  14.44 49 хв 
Рахни 14.49 1 хв  14.50 55 хв 
Шпиків 14.55 1 хв  14.56 1 г  1 хв 
Юрківка 15.05 1 хв  15.06 1 г  11 хв 
Шура 15.14 1 хв  15.15 1 г  20 хв 
Журавлівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  29 хв 
Вапнярка 15.34 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031