У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6323 сполученням Жмеринка-Пас. - Вапнярка відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 13.54 і прибуває на станцію Вапнярка о 15.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Садова, Жуківці, 1132 Км, Будки, Митланівка, Ярошенка, Краснівка, Бушинка, Рахни, Шпиків, Юрківка, Шура, Журавлівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 13.54
Садова 13.59 1 хв  14.00 5 хв 
Жуківці 14.03 1 хв  14.04 9 хв 
1132 Км 14.09 1 хв  14.10 15 хв 
Будки 14.14 1 хв  14.15 20 хв 
Митланівка 14.18 1 хв  14.19 24 хв 
Ярошенка 14.25 1 хв  14.26 31 хв 
Краснівка 14.35 1 хв  14.36 41 хв 
Бушинка 14.43 1 хв  14.44 49 хв 
Рахни 14.49 1 хв  14.50 55 хв 
Шпиків 14.55 1 хв  14.56 1 г  1 хв 
Юрківка 15.05 1 хв  15.06 1 г  11 хв 
Шура 15.14 1 хв  15.15 1 г  20 хв 
Журавлівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  29 хв 
Вапнярка 15.34 1 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6323 Жмеринка-Пас. — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930