У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6324/6323 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6324/6323 сполученням Дебальцеве - Ясинувата-Пас. відправляється зі станції Дебальцеве о 14.00 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 16.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 14.00
Абрикосовий 14.05 1 хв  14.06 5 хв 
Булавин 14.11 1 хв  14.12 11 хв 
1067 Км 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Вуглегірськ 14.24 1 хв  14.25 24 хв 
15 Км 14.30 1 хв  14.31 30 хв 
Байрак 14.42 1 хв  14.43 42 хв 
6 Км 14.50 1 хв  14.51 50 хв 
Горлівка 14.57 2 хв  14.59 57 хв 
Пантелеймонівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
Шляхопровід 15.34 1 хв  15.35 1 г  34 хв 
Кринична 15.40 1 хв  15.41 1 г  40 хв 
1110 Км 15.45 1 хв  15.46 1 г  45 хв 
Макіївка-Пас. 15.50 2 хв  15.52 1 г  50 хв 
1118 Км 16.06 1 хв  16.07 2 г  6 хв 
Ясинувата-Західна 16.13 1 хв  16.14 2 г  13 хв 
Ясинувата-Гірка 16.16 1 хв  16.17 2 г  16 хв 
Ясинувата-Пас. 16.21 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6324/6323 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031