У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6324/6323 Дебальцеве — Ясинувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Дебальцеве - Ясинувата номер 6324/6323 відправляється зі станції Дебальцеве о 14.00 і прибуває на станцію Ясинувата-Пас. о 16.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 21 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Абрикосовий, Булавин, 1067 Км, Вуглегірськ, 15 Км, Байрак, 6 Км, Горлівка, Пантелеймонівка, Шляхопровід, Кринична, 1110 Км, Макіївка-Пас., 1118 Км, Ясинувата-Західна, Ясинувата-Гірка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дебальцеве 14.00
Абрикосовий 14.05 1 хв  14.06 5 хв 
Булавин 14.11 1 хв  14.12 11 хв 
1067 Км 14.17 1 хв  14.18 17 хв 
Вуглегірськ 14.24 1 хв  14.25 24 хв 
15 Км 14.30 1 хв  14.31 30 хв 
Байрак 14.42 1 хв  14.43 42 хв 
6 Км 14.50 1 хв  14.51 50 хв 
Горлівка 14.57 2 хв  14.59 57 хв 
Пантелеймонівка 15.23 1 хв  15.24 1 г  23 хв 
Шляхопровід 15.34 1 хв  15.35 1 г  34 хв 
Кринична 15.40 1 хв  15.41 1 г  40 хв 
1110 Км 15.45 1 хв  15.46 1 г  45 хв 
Макіївка-Пас. 15.50 2 хв  15.52 1 г  50 хв 
1118 Км 16.06 1 хв  16.07 2 г  6 хв 
Ясинувата-Західна 16.13 1 хв  16.14 2 г  13 хв 
Ясинувата-Гірка 16.16 1 хв  16.17 2 г  16 хв 
Ясинувата-Пас. 16.21 2 г  21 хв 

У розкладі поїзда 6324/6323 Дебальцеве — Ясинувата-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031