У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6324 Люботин — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Люботин - Харків номер 6324 відправляється зі станції Люботин о 15.20 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 0 г 46 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6324 Люботин - Харків пролягає по таким станціям як Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, Новоселівка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Люботин 15.20
Водяна 15.25 1 хв  15.26 5 хв 
Коротич 15.32 1 хв  15.33 12 хв 
Рай-Оленівка 15.36 1 хв  15.37 16 хв 
Пісочин 15.40 1 хв  15.41 20 хв 
Рижів 15.44 1 хв  15.45 24 хв 
Хвилинка 15.48 1 хв  15.49 28 хв 
Нова Баварія 15.52 1 хв  15.53 32 хв 
Новоселівка 16.00 1 хв  16.01 40 хв 
Харків-Пас. 16.06 46 хв 

У розкладі поїзда 6324 Люботин — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031